Catalog

رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

مراقبت از مو

مراقبت از مو

محصولات مراقبت از مو از برندهای تولید کننده محصولات درموکازمتیک ایران از جمله  فیس دوکس ، اس وی آی و اویدرم به طور بسیار متنوع از موهای شما در مقابل هر آسیبی مراقبت نموده و طراوت و جوانی موهای شما با هر نوع مو را تضمین می کند. شامپو ها اولین اصل مهم در  مراقبت از مو است و بسیار مهم است که انتخاب شامپو درست انجام شود تا بتوان علاوه بر حفظ بهداشت موها و پوست سر بتوان از مزایای سلامت بخش آن نیز جهت خفظ جوانی و شاداب ماندن مو نیز بهره برد. ایمن ترین و گاهی ضروری ترین مرحله بعد از شامپو کاندیشنر ها هستند که می توانند به صورت  کاندیشنر با قابلیت آبکشی و سرم های حالت دهنده هستند که از ساقه ی مو محافظت می نمایند. 

زیرشاخه ها

 • شامپو

  انتخاب شامپوی مناسب یکی از مهمترین فاکتورهای سلامت و زیبایی موهای شماست. اگر پوست سر حساس و موهای آسیب دیده دارید و یا طرفدار محیط زیست هستید و به شامپوهای پروبیوتیک علاقه دارید سراغ فیس دوکس بروید. اگر دنبال یک شامپوی کافئین قدرتمند هستید سراغ اس وی آی بروید. اگر مبتلا به انواع ریزش و یا انواع شوره سر هستید سراغ تنوع شامپوهای خوشنام و با قدمت اویدرم بروید. اگر ریزش موی شدید دارید حتما در کنار شامپوی ضد ریزش خود محلول ضد ریزش همان شامپو را نیز استفاده نمایید. فراموش نکنیم شامپو اولین وظیف اش پاک کنندگی است.

 • تونیک مو

  محلول تقویت کننده و ضد ریزش موی آناگین فیس دوکس با ماده موثره از میبل سوئیس برنده جایزه نوآوری سال 2014 از بزرگترین رویداد سالانه ی کازمتیک جهان  in-cosmetics. به همراه تونیک های ضد ریزش ارثی اویدرم و اس وی آی و تونیک ضد ریزش کراستم برای ریزش تلوژن افلوویم

 • کاندیشنر

  کاندیشنر یا حالت دهنده مو اویدرم که عموما با نام نرم کننده مو در بازار شناخته می شوند. شستشوی روزانه و بکارگیری محصولات متنوع کازمتیک اعم از شامپو ، فرم دهنده های خاص ، رنگ و اسپری ... به همراه نور آفتاب ، آلودگی هوا و سختی آب ، همه و همه می توانند آسیب هایی را به مو برسانند ، موها را خشک ، بی روح خسته ، کدر و بی حالت نمایند. در این بین این کاندیشنر ها یا حالت دهنده ها هستند که می توانند ضمن خنثی نمودن آسیب های فوق نقش مهمی را در ترمیم و بازسازی تار مو ایفا نموده و حالت پذیری آن را بهبود بخشد.

 • سرم مو

  سرم های مو اویدرم یک روش درمانی مبتنی بر مایع است که معمولاً با استفاده از سیلیکون های مفید برای مو تهیه می شود که لایه محافظتی را بر روی فیبر مو ایجاد می کند و به صاف کردن موی سر و حالت پذیری و همچنین جلوگیری از گره خوردگی موی سر کمک می کند. این لایه صاف سپس نور را منعکس می کند ، به این ترتیب سرم مو های شما را براق کرده و چرب نمی کنند. تهیه می شود که لایه محافظتی را بر روی فیبر مو ایجاد می کند و به صاف کردن موی سر و حالت پذیری و همچنین جلوگیری از گره خوردگی موی سر کمک می کند.  نگران نباشید سرم های مو که در فروشگاه هشت مارس عرضه می شوند دارای سیلیکون های محلول در آب و مفید هستند و لازم است آنها را با روغن اشتباه نگیرید. درخشش، صافی مو ، آبرسانی و محافظت از رطوبت مو روش درمانی سرم ها هستند. 

 • ماسک مو

  ماسک مو اوونیکا یک درمان با نرم کنندگی و حالت دهندگی عمیق است که به بهبودی موهای آسیب دیده کمک می کنند. آنها حاوی موادی غنی از مواد مغذی مانند روغن های طبیعی در غلظت های سنگین تر نسبت به  کاندیشنر ها بوده و حاوی ترکیبات موثری همچون  کراتین ، عصاره های گیاهی ، پروتئین ، کلاژن و مواد آبرسان هستند. ماسک مو عملکردی به مراتب بهتر از کاندیشنر ها دارند پیشنهاد می کنیم از ماسک مو بعد از شامپو کردن موها و قبل از کاندیشنر استفاده شود.

 • پک های ویژه مراقبت از مو

  پکیج های ویژه حاوی محصولاتی اند که در اثر بخشی مکمل همدیگرند و باید در روتین روزانه مراقبت از مو ی شخص مصرف کننده دارای جایگاه ثابتی باشند. این محصولات از نظر علمی حاوی مواد اولیه هایی هستند که اثرات مفید و عملکردی همدیگر را به شدت تقویت نموده و موها را به بهترین نحوه سالم نگه می دارند. این پکیج ها دقیقا بر اساس نیازهای مراقبتی مو جهت جلوگیری از ریزش مو و محافظت از مو برای داشتن موی زیبا و سالم چیده شده است. هشت مارس همواره در تلاش است که عرضه این محصولات برای مصرف کننده علاوه بر اثر بخشی دارای صرفه اقتصادی نیز باشند.

نمایش 1 - 26 از 26 آیتم