فروشگاه هشت مارس

رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

مراقبت از پوست

مراقبت از پوست

محصولات درموکازمتیک مراقبت از پوست تولید کننده های برتر درموکازمتیکس ایران را از نخستین فروشگاه درموکازمتیک ایران بخواهید.

زیرشاخه ها

 • مراقبت از پوست دست

  کرم های مراقبت از پوست دست فیس دوکس در سه نوع ضد لک در گروه کرم های پیگمازوم و مرطوب کننده در گروه کرم های هیدرازوم و همچنین ضد چروک در گروه کرم های لیفتازوم به بازار عرضه شده اند. این کرم بسیار مورد اقبال مصرف کننده ها قرار گرفته و اثر بخشی آن توسط 99 درصد از مصرف کننده ها تایید شده است.

 • کرم ترمیم کننده

  کرم ترمیم کننده سیکازوم فیس دوکس با تکنولوژی سلول های بنیادی با همکاری میبل بایوکیمستری سوئیس

 • محصولات ضد پیر پوستی

  پیر پوستی یکی از عمده ترین چالش های زندگی هر شخص اعم از زن و مرد است با افزایش سن و تماس بیش از حد با نور آفتاب، با آن روبرو می گردد. لزوم مراقبت از پوست در مقابل عوامل پیر پوستی امروزه با صنعتی شدن جوامع و گرم شدن کره خاکی بیشتر از هر زمان دیگری یکی از ترند های برتر در صنعت کازمتیک است. ما به شما محصولات ضد پیر پوستی فیس دوکس را که با مواد موثره ی شرکت میبل بایوکیمستری تولید شده اند را توصیه می کنیم. استفاده از این محصولات کاملا اثر بخش بوده و استفاده مرتب و منظم از این محصولات پوست شما را جوان تر و شاداب تر از همیشه برای شما حفظ می کند. این محصولات از نظر فرمولاسیون جزو محصولات تاپ در دنیا طبقه بندی می گردند.

 • مرطوب کننده و آبرسان

  استفاده از یک مرطوب کننده برای هر شخصی بخصوص افراد دارای پوست خشک یکی از اساسی ترین اقدامات روزمره برای پیشگیری از خشکی و پیر پوستی می باشد. مرطوب کننده و آبرسان های فیس دوکس با فناوری روز دنیا و همکاری شرکت میبل سوئیس جزو برترین فرمولاسیون های ممکن تولید شده در ایران و قابل رقابت با محصولات تاپ در دنیاست که اثر بخشی آن بسیار فراتر از تصور هر مصرف کننده ای می باشد. این محصولات غیر کومدوژنیک بوده و کاملا با PH و میکروبیوم پوست سازگاری دارند.

 • محصولات ضد لک

  محصولات ضد لک و روشن کننده پیگمازوم پوست فیس دوکس جزو بروزترین فرآورده های روز دنیا با استفاده از مواد اولیه اثر بخش سوئیس کاملا ایمن برای استفاده ی مداوم طراحی شده و دارای کمپلکس های ضد لک فوق العاده ای شامل ویتامین ث محلول در چربی، آربوتین و ویتامین های E، P، F و همچنین عصاره گیاه ویتکس و آنتی اکسیدان قوی گلوتاتیون بوده که در چهار محصول سیندت بار و کرم مخصوص صورت، بدن و پوست دست عرضه شده است. این محصولات فاقد کوجیک اسید و هایدروکینون و همچنین پارابن هستند.

 • محصولات ضد آکنه

  محصولات  ضد آکنه و کنترل کننده چربی پوست های چرب فیس دوکس با مواد موثره از سوئیس و فرانسه راه حلی مناسب و مطمئن برای رهایی از چربی و آکنه می باشد. این محصولات به خوبی مناسب برای انواع آکنه بوده و دارای سطح رضایت مندی و اثر بخشی بسیار بالایی نزد مصرف کنندگان است. در میان این محصولات پن های تریوزوم به عنوان یک سیندت بار غیر صابونی بهترین جایگزین شوینده های پوست بدن و صورت برای درمان و جلوگیری از جوش های عفونی و زیر پوستی می باشد.

 • پک های ویژه مراقبت از پوست

  پکیج های ویژه حاوی محصولاتی اند که در اثر بخشی مکمل همدیگرند و باید در روتین روزانه شخص مصرف کننده دارای جایگاه ثابتی باشند. این محصولات از نظر علمی حاوی مواد اولیه هایی هستند که اثرات آنتی اکسیدانی و عملکردی همدیگر را به شدت بالا می برند. این پکیج ها دقیقا بر اساس نیازهای مراقبتی پوست جهت جلوگیری از پیر پوستی و سلامت پوست چیده شده است. هشت مارس همواره در تلاش است که عرضه این محصولات برای مصرف کننده علاوه بر اثر بخشی دارای صرفه اقتصادی نیز باشند.

 • کرم پودر

  کرم پودر یا فاندیشن سیتالگا

 • تونر

  تونر ها محصولات پاک کننده ملایم ولطیفی عستند که برای اطمینان از پاکسازی مجدد پوست پس از شستشوی با صابون استفاده می شوند. تونر ها علاوه بر آبرسانی به تنظیم اسیدیته پوست و آماده سازی پوست برای اعمال کرم های ضد پیر پوستی کمک شایانی میکنند.

 • کوکتل ها

  کوکتل های فیس دوکس راه حل های درموکازمتیک و کمک درمانی برای بهبود زیبایی و ارتقای سلامت پوست های در معرض پیر پوستی دارای انواع لک و چین و چروک 

نمایش 1 - 36 از 95 آیتم