Catalog

رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

ضد آفتاب

ضد آفتاب

انواع محصولات ضد آفتاب درموکازمتیک فیس دوکس و اویدرم را مقایسه و محصول مناسب نوع پوست خود را انتخاب کنید. این ضد آفتاب ها به شدت از دی ان ای سلول های شما در مقابل نور آفتاب محافظت می نماید، استفاده کم و ناکافی از کرم ضد آفتاب می تواند یک نوع خود فریبی در محافظت در برابر نور مضر آفتاب بوده و موجب افزایش لک و تیرگی و پیر وستی زود رس شود. این ضد آفتاب ها هم فاقد چربی و مناسب پوست چرب دارند هم آبرسان و مناسب پوست خشک و موجب ایجاد آکنه نمی شوند و برای پوست های چرب و مختلط و خشک می توانید ضد افتاب خود را انتخاب کنید.

زیرشاخه ها

  • کرم ضد آفتاب

    همه ما میدانیم که آفتاب بزرگترین دشمن پوست ماست پس با انتخاب یکی از انواع ضد آفتاب های فیس دوکس ، ضد آفتاب های مینرال اویدرم و یا فاندیشن حاوی SPF 30 سیتالگا محصول مناسب برای محافظت از پوست خود را انتخاب کنید.

  • برنزه کننده

    محصولات برنزه کننده بدون آفتاب ، به عنوان خود برنزه کننده ها نیز شناخته می شوند ، بدون اینکه آن را در معرض اشعه های مضر ماوراء بنفش (UV) قرار دهند ، می توانند تا حدودی پوست صورت و بدن شما را برنزه نمایند. محصولات برنزه کننده بدون آفتاب معمولاً به عنوان لوسیون ها ، روغن ها، کرم ها و اسپری هایی که روی پوست خود اعمال می کنید به فروش می رسد.

نمایش 1 - 9 از 9 آیتم