کرم مرطوب کننده پوست چرب آکنه زوم هیدرا
201/3.6 رای   - 

کرم مرطوب کننده پوست چرب آکنه زوم هیدرا

مرطوب کننده ی 24 ساعته پوست های آکنه دار ، تحت درمان با داروهای ضد آکنه و پوست های مستعد آکنه - این کرم ضمن حفظ رطوبت باعث جمع شدن منافذ باز پوست و جلوگیری از ایجاد کومودون های سر سیاه و سر سفید  می گردد.

  • سبز
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 3  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 4 امتیاز که برابر است با 2,000 تومان
موجود
49,800 تومان
تخفیف 15% درصد
42,330 تومان

خرید بدون ریسک

کرم آبرسان پوست چرب آکنه زوم هیدرا فیس دوکس - Facedoux Acnesome Hydra Cream

 این کرم قابلیت افزایش توانایی پوست در جذب، نگهداری و توزیع را رطوبت را دارا می باشد. این کرم عمیقا در لایه های شاخی پوست نفوذ کرده و ضمن کاهش ترشحات غدد چربی و کمک به رفع جوش های چرکی و ملتهب پوست ، باعث ایجاد نرمی و لطافت پوست می گردد. 

این کرم آبرسان جزو منحصر به فرد ترین کرم های آبرسان است که علاوه بر حفظ رطوبت طبیعی پوست، از بروز آکنه پیشگیری کرده و ترشح چربی را متعادل می نماید. این کرم با خاصیت نرم کنندگی خود به بهبود الاستیسیته پوست کمک کرده که این امر موجب کاهش سایز منافذ روی پوست و بهبود وضعیت ظاهری آن می گردد.

مواد موثره :

1. کارنوزین  (Carnosine (beta-alanyl-L-histidine

پروتئینی متشکل از دو اسید آمینه بتا آلانین و هیستیدین که نقش آن حفاظت و بهبود عملکرد عناصر مهم ساختاری سلول از جمله دی ان ای DNA ، چربی ها و پروتئین ها بوده و از این طریق از پیری زودرس پوست جلوگیری میکند. کارنوزین از گلیکاسیون رشته های کلاژن و الاستین توسط قند ها جلوگیری میکند که در کرم های هیدرازوم فیس دوکس نیز وجود دارد.

2. آسترافورس  AstraForce

محصولی لیپوزومی از عضاره ریشه گیاه آستراگالوس ممبرانوس می باشد. آسترافورس توانایی بالایی در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن و فرایند های متابولیسیمی خصوصا گردش خون مویرگی را دارا می باشد. عصاره رییشه گیاه آستراگالوس ممبرانوس  حاوی مقادیر زیادی از پلی ساکارید فعال به نام آستراگالانس بوده که بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن خصوصا افزایش پاسخ دهی گلبول های سفید خون را موجب می شود. همچنین این ترکیب حاوی نوعی ایزوفلاون به نام فورمونونتین است که دارای اثرات آنتی اکسیدانی در فرایند پراکسیداسیون لیپیدها است.

آسترافورس ترکیبی با خواص ضد پیری و ضد جوش بوده که باعث نرمی ، لطافت و مرطوب کنندگی پوست گردیده و ممکن است میزان صدمات ، التهابات و ترشح سبوم را کاهش دهد.

3. کمپلکس یونی ردیوس R-35

ترکیبی متعادل از ایزوپرنوئیدها که اسید های چرب آلکیله اند و استرول ها که پیش ساز ماده ی پنتنیل تری استات و فارنسیل استات می باشند، بوده که این مواد نیز به ترتیب در پوست تبدیل به فرم فعال خود یعنی اسید پانتوتنیک و فارنسیل فیرو فسفات می گردند. فرم لیپوفیلی هر دو ترکیب باعث نفوذ بهتر آنها در اندامک های پیلو سباسه (ریشه مو و غدد چربی) گردیده و اثرات بهتری بر این اندامک های هدف در بر خواهد داشت.

از طرفی خصوصیت استری  هر دو ماده باعث آهسته شدن فرایند تبدیل آنها به فرم فعال شده و نتیجتا باعث افزایش خاصیت ذخیره گاهی این مواد شده و موجب آزادسازی تدریجی و یکنواخت فرم فعال آن می گردد. مشتقات دی پانتنول در ترمیم زخم های کوچک ، مرطوب کنندگی و کمک به کاهش تحرکات و التهابات پوست نقش ایفا می کند.

4. کمپلکس درماپور اچ پی  DERMAPUR® HP

این کمپلکس از عصاره گیاهی به نام  Meadowsweet بدست می آید، که سرشار از اسید فنولیک با خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی می باشد. این ماده اکوسیستم پوست را از طریق سنتز سلولی آنتی بیوتیک های طبیعی حفاظت می نماید و به این طریق ممکن است احتمال بروز آکنه را کاهش دهد. 

ترکیبات کرم مرطوب کننده پوست چرب آکنه زوم هیدرا 

پی ای جی 8 استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات ، ایزوپروپیل میریستات ، گلیسریل استئارات ، استئاریل هپتانوات، ستیل الکل، بوتیل استئارات، سوربیتان سسکویولئات، ستیل پالمیتات، استئاریک اسید، پتاسیم هایدروکساید، عصاره ریشه آستراگالوس ممبرانوس و دیپروپیلن گلیکول، گلیسرین، لسیتین، فارنسیل استات، پانتنیل تری استات، توکوفریل استات (ویتامین E)، سدیم استئارویل، لاکتیلات، وجتیبل اویل، گلایسین سویا استرولز، سدیم لاکتات، اسید لاکتیک، بوتیلن گلیکول، عصاره اسپیرا اولماریا، یونیفن پی 23، سیکلوپنتا سیلوکسان، سی 30 و سی 45 آلکیل ستئاریل دایمتیکون کراس پلیمر، سدیم کربوکسی متیل بتاگلوکان، آب
هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط