کرم دور چشم اکتی زوم
88/4.2 رای   - 

کرم دور چشم اکتی زوم فیس دوکس

بر طرف کننده چروک - ضد تیرگی  و پف ناحیه پوست دور چشم حاوی ویتامین C و  E

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 3  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 4 امتیاز که برابر است با 4,000 تومان
موجود
56,000 تومان
تخفیف 10% درصد
50,400 تومان

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارش بالای 150 هزار تومان
نحوه ارسال
نحوه ارسال
شرکت پست
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت استرداد وجه
7 روز ضمانت استرداد وجه
گارانتی 100% عدم رضایت

کرم دور چشم اکتی زوم فیس دوکس - Facedoux Actisome Eye Contour Cream

یک سیستم خاص با چند کارایی منحصر به فرد است که موجب احیای مجدد دور چشم و ایجاد حالت جوان تر برای آن می گردد. با مصرف کرم اکتی زوم علاوه بر چروک، خشکی پف و سیاهی کاهش قابل ملاحظه ای یافته و پس از مصرف احساسی از رطوبت و تازگی را برایتان به ارمغان می آورد. 

جذب این کرم به راحتی و بدون بر جای گذاشتن لایه ی چربی صورت می گیرد.

ویژگی های محصول : 

  • برطرف کننده پف و تیرگی دور چشم
  • ضد چروک و افتادگی پوست اطراف چشم
  • مرطوب کننده و بازسازی کننده قوی پوست
  • حاوی کمپلکس ضد پف ، تیرگی و ضد پیری پوست لیپوزومال

مواد موثره :

1. کمپلکس Actiflow

سرشار از پلی ساکارید و ویتامین P (مشتق شده از نوعی مخمر بنام Saccharomyces)  می باشد که با تسهیل در جریان خون مویرگی و کاهش احتقان عروقی و همچنین جلوگیری از تجمع مایعات در این ناحیه از پوست ، باعث رفع تیرگی و پف می گردد تا اکسیژن و مواد مغذی به راحتی در اختیار سلول های پوستی قرار گیرند که این امر موجب افزایش استحکام و قوام پوست می گردد. طی تحقیقات نشان داده شده که این ماده ی موثره قادر است طی مدت 28 روز موجب 75 درصد کاهش در تیرگی و 67 درصد کاهش در پف پوست دور چشم گردد.

ویتامین P ( ویتامین پ ) : همان فلاونوئیدها (Flavonoids) هستند که دارای خواصی همچون کاهش قند خون، کاهش چربی، ضد التهاب و بهبود مقاومت به انسولین را دارد. در واقع ویتامین پ محصول جانبی متابولیسم گیاهی است و انسان برای دریافت آن باید از گیاهان نظیر سبزیجات و میوه های رنگی تغذیه نماید.

2. کمپلکس  Happybelle PE

نوعی اندورفین گیاهی (مشتق شده از گیاه فلفلی Monk)  می باشد که در درون کپسول های لیپوزومی همراه با سایر مواد آنتی اکسیدانی و فاکتور های مرطوب کنندگی  تهیه  گردیده است. فیتو اندورفین ها شباهت زیادی با بتا اندورفین های طبیعی بدن دارند که این مواد در بدن نقش های مهمی از قبیل خاصیت ضد دردی و ایجاد روحیه شاد ایفا می کنند. همچنین نشان داده شده که آنها روی سلول های پوستی نیز اثرات مشابهی داشته و این کمپلکس با نفوذ به لایه های درونی پوست علاوه بر مرطوب کنندگی پوست باعث شفافیت و لطافت آن نیز می گردد.

3. Lipobelle Soyaglycone

محصولی لیپوزومال از جنیستئین (ایزوفلاون و فیتو استروژن مشتق از دانه ی سویا) . جنیستئین از تخریب DNA جلوگیری کرده و چرخه ی مرگ سلولی را به تعویق می اندازد، همچنین این ماده علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدان با تقویت تولید و ساخت رشته های کلاژن و بازسازی لایه ی لیپیدی پوست، نقش موثری در کاهش عمق چین و چروک ها و نیز رفع تیرگی و پف پوست دور چشم ایفا می کند.

Ultimate innovation for your skin

روش مصرف :

مقداری از کرم دور چشم فیس دوکس را یک یا دو مرتبه در روز به آرامی به پوست اطراف چشم ها مالیده و از انگشت انگشتری دست چپ استفاده کنید.

از تماس مستقیم با چشم خودداری کنید و در صورت تماس چشم را با آب فراوان شستشو دهید.

در صورت بروز حساسیت مصرف را قطع و به پزشک معالج خود مراجعه فرمایید.

ترکیبات کرم دور چشم اکتی زوم فیس دوکس 

پی ای جی 8 استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات، ایزوپروپیل میریستات، گلیسریل استئارات، استئاریل هپتانوات، ستیل الکل، بوتیل استئارات، سوربیتان سسکویولئات، ستیل پالمیتات، استئاریک اسید، پتاسیم هیدروکساید، پلی آکریل آمیدو C13-15 ایزوپارافین ولورت 7، گلیسرین، فنوکسی اتانول، یونیفن پی-23، دپانتول، عصاره ساکرومایسیس سروویسیای، لسیتین سوی ایزوفلاونز، پلی سوربات 80، عصاره ویتکس آگتوس کاستوس، اسکوربیل تترا ایزوپالمیتات ، توکوفرول ، اولئوس اویل/ وجتیبل اویل، سیکلوتکسترین، الکل، اسانس، آب.
ultimate innovation for your skin

Make a contribution to empower women and girls today.

Your gift brings us nearer to a future where gender equality becomes a reality, a world where women and girls can thrive alongside men and boys as equals and live a life free from violence and gender discrimination.

Thank you for your generosity and support!

DONATE UNWOMEN

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها