بوتوزوم
143/3.7 رای   - 

هدیه

با خرید این محصول یکی از هدیه های زیر را دریافت خواهید کرد
صابون ارگانیک ویتامین E صابون ارگانیک ویتامین E

جوان ساز

صابون ارگانیک آلوئه ورا صابون ارگانیک آلوئه ورا

ترمیم کننده پوست

صابون ارگانیک لیمو صابون ارگانیک لیمو

پوست چرب و آکنه ای

صابون ارگانیک گوگرد صابون ارگانیک گوگرد

آنتی باکتریال گوگرد و سالیسیلیک اسید 

لوسیون هیالورونیک اسید بوتوزوم فیس دوکس

لوسیون هیالورونیک اسید بوتوزوم تقویت کننده بوتاکس و ضد چروک و پیر پوستی و مکمل تغذیه ای برای  پوست های تحت اعمال زیبایی قرار گرفته همچون هایفوتراپی ، مزوتراپی و لیزر های جوان ساز پوست

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارش بالای 150 هزار تومان
نحوه ارسال
نحوه ارسال
پست پیشتاز
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
3 روز ضمانت کالا
3 روز ضمانت کالا
گارانتی 100% عدم رضایت

لوسیون تقویت بوتاکس بوتوزوم فیس دوکس - Facedoux Botosome Botox Booster

لوسیون بوتاکس بوستر بوتوزوم یک محصول ضد چروک و ضد پیر پوستی با خاصیت تقویت کننده اثرات تزریق بوتاکس ، هایفوتراپی ، مزوتراپی و حتی لیزرهای جوان کننده پوست است. لوسیون بوتوزوم فیس دوکس با قدرت از بروز نشانه های پیر پوستی قابل رویت جلوگیری می کند. این محصول از سه ماده موثره فوق العاده قوی خاص تحت نام های ام  جی ریلکس ، درم کام و نووهیال تشکیل شده است.

ام جی ریلکس

ترکیبی فوق العاده  و های تکنولوژی  high tech  از شرکت سولابیا فرانسه است که از مشتقات دو نوع نیلوفر آبی هندی و  نیلوفر آبی مقدس  به همراه ترکیب منیزیم پی سی ای تشکیل شده است. این ترکیب گیاهی به همراه ملح ال پیریلودیون کربوکسیلیک اسید  و لوتوس های آبی و سفید رنگ مرداب  هم موجب کاهش چروک و خطوط چهره می گردد و هم اینکه از استرس پوست توسط مکانیزم تامین انرژی مصرفی پوست و ایجاد ریلکسینگ بیشتر در عضلات چهره، کاسته می شود، که این امر منجر به ایجاد ظاهری جوان تر در چهره مصرف کننده می گردد.

ام جی ریلکس سوزش و التهاب پوست را کنترل نموده و ریلکس بودن پوست و عضلات آن را حفظ می کند.

درم کام

بوتوزوم فیس دوکس همچنین حاوی ترکیبی فوق العاه موثر  از شرکت میبل سوئیس تحت نام درم کام است. درم کام حاصل فراینده های بسیار پیچیده بر عصاره زعفران سفید یا همان زعفران برفی است. ماده ایی که سبب احیاء مجدد ارتباطات بین سلولی می گردد که به واسطه افزایش سن یا آسیب های محیطی احتمالا کم شده یا احیانا از بین رفته است.

درم کام همچنین سبب تحریک ساخت فاکتورهای رشد در سلول های کراتینوسیت می شود که  موجب سنتز کلاژن و الاستین در فیبروبلاست های درمیس و افزایش الاستیسیته پوست می گردد.

نووهیال آخرین نسل از هیالورونیک اسید ارائه شده به صنعت کازمتیک جهان

آخرین ماده موثره بوتوزوم ماده ایی است رویایی به نام نووهیال از شرکت ژیودان سوئیس ، آخرین نسل از هیالورونیک اسید ارائه شده به صنعت کازمتیک جهان که برخی آن را هیالورونیک اسید بدون نیاز به تزریق می خوانند، ماده ایی که اثرات ضد چروکی به مراتب بیشتر و بهتر از رتینول دارد. این ماده سبب تقویت اتصال بین درم و اپیدرم یکی از مهمترین نقاط پوست که مرکز ساخت برخی از کلاژن های پوست و سبب استحکام آن است می گردد و به علاوه موجب تحریک بازسازی سلولی نیز می شود.

بی شک همراهی این محصول فوق العاده موثر با تزریق بوتاکس یا مزوتراپی  یا حتی بعد از لیزرهای جوان سازی پوست به افزایش کیفیت تزریق و درمان خواهد افزود و مصرف کننده این محصول در طول دوره تزریق به مراتب اثرات بارز تری را مشاهده خواهد نمود.

علاوه بر این بوتوزوم فیس دوکس به تنهایی نیز محصولی فوق العاده مناسب برای پیشگیری و از بین بردن خطوط کوچک و جلوگیری از ایجاد پیر پوستی است و به تقویت ساخت کلاژن و الاستین پوست کمک شایانی می نماید.

ویژگی های سرم بوتوزوم

  • تقویت اثرات تزریق بوتاکس
  • کنترل سوزش و التهاب پوست
  • تقویت اثرات مزوتراپی و لیزرهای جوان ساز پوست صورت و گردن
  • کاهش استرس عضلات صورت و کاهش چروک و خطوط چهره
  • احیای مجدد ارتباطات سلولی کاهش یافته در اثر افزایش سن 
  • تحریک ساخت فاکتورهای رشد در سلول های کراتیوسیت ها
  • تحریک سنتز کلاژن و الاستین در فیبروبلاست های درمیس و افزایش خاصیت کشسانی پوست
  • حاوی آخرین نسل هیالورونیک اسید بدون نیاز به تزریق در جهان 
  • دارای اثرات ضد چروک و پیر پوستی به مراتب بیشتر از رتینول
  • برقراری اتصال بین لایه های درم و اپیدرم پوست و تحریک بازسازی و سنتز کلاژن

روش مصرف

سرم بوتوزوم را در دو نوبت صبح و عصر روی پوست تمیز نواحی از صورت و گردن که دچار چروک و یا افتادگی هستند یا تحت تزریق بوتاکس و همچنین اعمال زیبایی همچون مزوتراپی و لیزرهای جوان کننده مثل هایفوتراپی قرار گرفته، مالیده و برای دست کم یک ساعت روی آن از کرم دیگری استفاده ننمایید.

مواد تشکیل دهنده لوسیون ضد چروک و پیر پوستی بوتوزوم

پی ئی جی 8 استئارات و ستئاریل اتیل هگزانوئات، ایزوپروپیل میریستات و گلیسرین استئارات و استئاریل هپتانوات و ستیل الکل و بوتیل استئارات و ستئاریل کاپریلات و ستیل پالمیتات و سوربیتان سسکوییاولئات و استئاریک اسید و بی اچ ای و آب و پتاسیم هیدروکساید، منیزیم پی سی ای و نیلومبو نویسیفرا فلاور واتر و نیمفایی کوی رولیا فلاور واتر، گلیسرین دی سدیم استیل گلوکزامین فسفات، اولیو گلایسیدز، پالمتیک/ استئاریک تریگلیسرید، کروکوس کریسانتوس بالب اکستراکت و آکاسیا سنگال گام و آب، لسیتین و سوی ایزوفلاون و پلی سوربات 80 و الکل و آب، اسانس مجاز آرایشی، آب دیونیزه.

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها

مقالات مرتبط