بوتوزوم
181/3.9 رای   - 

کرم بوتوزوم فیس دوکس

لوسیون هیالورونیک اسید و کلاژن ساز بوتوزوم با خاصیت تقویت کنندگی اثرات بوتاکس، ضد چروک قوی و ضد پیر پوستی، مکمل تغذیه ای برای انواع پوست تحت اعمال زیبایی قرار گرفته همچون هایفوتراپی ، مزوتراپی و لیزر های جوان ساز پوست

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 12  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  6,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 12 امتیاز که برابر است با 6,000 تومان
موجود
178,800 تومان
تخفیف 20% درصد
143,040 تومان

خرید بدون ریسک

کرم هیالورونیک اسید و تقویت بوتاکس بوتوزوم فیس دوکس

لوسیون بوتاکس بوستر بوتوزوم یک محصول ضد چروک و ضد پیر پوستی با خاصیت تقویت کننده اثرات تزریق بوتاکس ، هایفوتراپی ، مزوتراپی و حتی لیزرهای جوان کننده پوست است. لوسیون بوتوزوم فیس دوکس با قدرت از بروز نشانه های پیر پوستی قابل رویت جلوگیری می کند. این محصول از سه ماده موثره فوق العاده قوی خاص تحت نام های ام  جی ریلکس ، درم کام و نووهیال تشکیل شده است که برای انواع پوست مناسب است.

ویژگی های کرم هیالورونیک اسید بوتوزوم فیس دوکس

 • مناسب برای انواع پوست بجز افرادی که به شدت دچار آکنه های التهابی هستند.
 • تقویت اثرات تزریق بوتاکس برای افرادی که بوتاکس انجام داده اند.
 • کنترل سوزش و التهاب پوست انواع پوست
 • تقویت اثرات مزوتراپی و لیزرهای جوان ساز پوست صورت و گردن
 • کاهش استرس عضلات صورت و کاهش چروک و خطوط چهره
 • احیای مجدد ارتباطات سلولی کاهش یافته در اثر افزایش سن 
 • تحریک ساخت فاکتورهای رشد در سلول های کراتیوسیت ها
 • تحریک سنتز کلاژن و الاستین در فیبروبلاست های درمیس و افزایش خاصیت کشسانی پوست
 • حاوی آخرین نسل هیالورونیک اسید بدون نیاز به تزریق در جهان 
 • دارای اثرات ضد چروک و پیر پوستی به مراتب بیشتر از رتینول
 • برقراری اتصال بین لایه های درم و اپیدرم پوست و تحریک بازسازی و سنتز کلاژن

ام جی ریلکس

ترکیبی فوق العاده  و های تکنولوژی  high tech  از شرکت سولابیا فرانسه است که از مشتقات دو نوع نیلوفر آبی هندی و  نیلوفر آبی مقدس  به همراه ترکیب منیزیم پی سی ای تشکیل شده است. این ترکیب گیاهی به همراه ملح ال پیریلودیون کربوکسیلیک اسید  و لوتوس های آبی و سفید رنگ مرداب  هم موجب کاهش چروک و خطوط چهره می گردد و هم اینکه از استرس پوست توسط مکانیزم تامین انرژی مصرفی پوست و ایجاد ریلکسینگ بیشتر در عضلات چهره، کاسته می شود، که این امر منجر به ایجاد ظاهری جوان تر در چهره مصرف کننده می گردد.

ام جی ریلکس سوزش و التهاب پوست را کنترل نموده و ریلکس بودن پوست و عضلات آن را حفظ می کند.

درم کام

لوسیون هیالورونیک اسید بوتوزوم فیس دوکس همچنین حاوی ترکیبی فوق العاه موثر  از شرکت میبل سوئیس تحت نام درم کام است. درم کام حاصل فراینده های بسیار پیچیده بر عصاره زعفران سفید یا همان زعفران برفی است. ماده ایی که سبب احیاء مجدد ارتباطات بین سلولی می گردد که به واسطه افزایش سن یا آسیب های محیطی احتمالا کم شده یا احیانا از بین رفته است.

درم کام همچنین سبب تحریک ساخت فاکتورهای رشد در سلول های کراتینوسیت می شود که  موجب سنتز کلاژن و الاستین در فیبروبلاست های درمیس و افزایش الاستیسیته پوست می گردد.

نووهیال آخرین نسل از هیالورونیک اسید ارائه شده به صنعت کازمتیک جهان

آخرین ماده موثره بوتوزوم ماده ایی است رویایی به نام نووهیال از شرکت ژیودان سوئیس ، آخرین نسل از هیالورونیک اسید ارائه شده به صنعت کازمتیک جهان که برخی آن را هیالورونیک اسید بدون نیاز به تزریق می خوانند، ماده ایی که اثرات ضد چروکی به مراتب بیشتر و بهتر از رتینول دارد. این ماده سبب تقویت اتصال بین درم و اپیدرم یکی از مهمترین نقاط پوست که مرکز ساخت برخی از کلاژن های پوست و سبب استحکام آن است می گردد و به علاوه موجب تحریک بازسازی سلولی نیز می شود.

بی شک همراهی این محصول فوق العاده موثر با تزریق بوتاکس یا مزوتراپی یا حتی بعد از لیزرهای جوان سازی پوست به افزایش کیفیت تزریق و درمان خواهد افزود و مصرف کننده این محصول در طول دوره تزریق به مراتب اثرات بارز تری را مشاهده خواهد نمود.

علاوه بر این لوسیون هیالورونیک اسید بوتوزوم فیس دوکس به تنهایی نیز محصولی فوق العاده مناسب برای پیشگیری و از بین بردن خطوط کوچک و جلوگیری از ایجاد پیر پوستی است و به تقویت ساخت کلاژن و الاستین پوست کمک شایانی می نماید.

روش مصرف

سرم بوتوزوم را در دو نوبت صبح و عصر روی پوست تمیز تازه شسته شده نواحی از صورت و گردن که دچار چروک و یا افتادگی هستند یا تحت تزریق بوتاکس و همچنین اعمال زیبایی همچون مزوتراپی و لیزرهای جوان کننده مثل هایفوتراپی قرار گرفته، مالیده و برای دست کم یک ساعت روی آن از کرم دیگری استفاده ننمایید.

مواد تشکیل دهنده کرم ضد چروک و پیر پوستی بوتوزوم

پی ئی جی 8 استئارات و ستئاریل اتیل هگزانوئات، ایزوپروپیل میریستات و گلیسرین استئارات و استئاریل هپتانوات و ستیل الکل و بوتیل استئارات و ستئاریل کاپریلات و ستیل پالمیتات و سوربیتان سسکوییاولئات و استئاریک اسید و بی اچ ای و آب و پتاسیم هیدروکساید، منیزیم پی سی ای و نیلومبو نویسیفرا فلاور واتر و نیمفایی کوی رولیا فلاور واتر، گلیسرین و آب و دی سدیم استیل گلوکزامین فسفات، اولیو گلایسیدز، پالمتیک/ استئاریک تریگلیسرید، کروکوس کریسانتوس بالب اکستراکت و آکاسیا سنگال گام و آب، لسیتین و سوی ایزوفلاون و پلی سوربات 80 و الکل و آب، اسانس مجاز آرایشی، آب دیونیزه.

Facedoux Botosome Botox Booster

 • اسما خامه چیان
  1399-07-07

  سلام
  بهترین کرمی بود که تا حالا خریدم.

 • مهسا
  1399-07-07

  صابون هایی که جایزه می دید خیلی خوب بود . ویتامین ئی عجب صابون خوبیه. توصیه میکنم صایون ویتامین ئی رو بزنید.

 • مرجان
  1399-07-07

  بوتوزوم رو پیشنهاد می دم واقعا. اینکه می گن پادشاه آبرسان هاست حقشه.

اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط