کرم لایه بردار آلفازوم فیس دوکس
81/4.2 رای   - 

کرم لایه بردار آلفازوم فیس دوکس

Facedoux alphasome Peeling Cream


کرم های لایه برداری آلفا هیدروکسی اسید با درصد های 10 و 15 ؛ لایه بردار ملایم برای رفع جای جوش و احیا کننده پوست برای کاهش چروک های سطحی و پاکسازی سلول های مرده پوست

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 9  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  4,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 9 امتیاز که برابر است با 4,500 تومان
موجود
86,000 تومان
تخفیف 15% درصد
73,100 تومان

خرید بدون ریسک

کرم لایه بردار آلفازوم فیس دوکس

کرم آلفازوم 10 % و 15% جدیدترین فرمولاسیون های اختصاصی لایه برداری (پیلینگ) حاوی AHA , BHA صنعت درموکازمتیک هستند. آلفازوم 10 حاوی لاکتیک اسید، سالیسیلیک اسید و آلفازوم 15 حاوی گلایکولیک اسید و سالیسیلیک اسید است. هر دوی این کرم ها حاوی ویتامین ایی، دکسپانتنول و یک مشتق بسیار پایداری از زیتون هستند. 

 این محصول به عنوان یک کرم لایه بردار ملایم با برداشتن سلول های مرده از سطح پوست (لاکتیک اسید و گلایکولیک اسید ) و باز نمودن منافذ بسته ( سالیسیلیک اسید) و ایجاد نرمی و لطافت ( ویتامین ایی ، دکسپانتنول و مشتق پایدار زیتون) سبب بهبود روند ساخت سلول های پوستی در لایه های پائینی شده و به علاوه موجب تحریک ساخت کلاژن و الاستین نیز می گردد.

آلفازوم 10 و 15 درصد مناسب پوست های خسته و بی روح و بی جان ناشی از تماس مداوم با آلاینده های محیطی و آفتاب است و حتی می تواند به عنوان بخشی از درمان پوستهای آکنه ایی با منافذ بسته نیز بکار برود.

کاربردهای اختصاصی کرم آلفازوم

 • آلفازوم 10 مناسب پوست های خشک و حساس است.
 • آلفازوم 15 مناسب پوست چرب و معمولی است.
 •  لایه برداری ملایم پوستهای خسته و بی جان
 •  کمک به باز نمودن منافذ بسته پوستهای چرب و آکنه ایی 
 •  کمک به تکمیل درمان جوانسازی پوست در انواع پوست بخصوص در افراد بالای 30 سال
 •  افزایش کلاژن سازی در پوستهای خسته و مبتلا به پیر پوستی زود رس
 •  کمک به درمان  پوستهای مبتلا به انواع لک و به ویژه ملاسما

چه زمانی می توانیم از آلفازوم های 15 و 10 درصد استفاده نمائیم ؟

 1.  همراه با کرم مرطوب کننده هیدرازوم یا آکنه زوم هیدرا جهت لایه برداری ملایم و افزایش ساخت و ساز سلول های پوستی و برداشتن سلول های مرده از سطح پوست و افزایش رطوبت و تحریک ساخت مواد رطوبت دهنده طبیعی
 2.  همراه با لیفتازوم ساده در جهت افزایش کار آیی لیفتازوم و پیشگیری از ایجاد چروک های سطحی 
 3.  همراه با لیفتازوم سی در پروسه درمانی چروک های خفیف تا متوسط و پیشگیری از بروز لکهای ناشی از آفتاب با برداشتن مداوم سلول های مبتلا از روی پوست 
 4.  همراه با پیگمازوم ساده در درمان لک های مختلف از جمله لک های ملاسمایی جدید 
 5.  همراه با پیگمازوم سی در درمان لک های ملاسمایی و کک و مک متوسط 
 6.  همراه با بوتوزوم در جهت افزایش کار آیی و کمک به ساخت کلاژن و الاستین در جهت ایجاد اثرات بسیار پایدار تر 
 7.  آلفازوم می تواند به عنوان باز کننده منافذ همراه با آکنه زوم هم بکار رود و می توان قبل از مصرف  کرم آکنه زوم از این محصول استفاده نمود. 

توصیه های مهم برای افرادی که به تنهایی از کرم آلفازوم 10 و 15% استفاده میکنند.

 • آلفازوم باید اولین کرم بعد از شستشوی پوست صورت باشد که بر روی پوست زده می شود. پس از آن می توانید از کرم هایی مانند بوتوزوم، پیگمازوم و آکنه زوم و حتی هیدرازوم استفاده نمایید.
 • اگر قصد دارید از آلفازوم به تنهایی استفاده کنید توصیه می شود دقایقی بعد مصرف  از کرم مرطوب کننده مناسب پوست خود همانند  مرطوب کننده هیدرازوم صورت یا مرطوب کننده آکنه زوم فیس دوکس استفاده نمائید تا بهترین اثرات آب رسانی و مرطوب کنندگی ممکن با مصرف همزمان این دو فرآورده تجربه گردد.
 • اگر بعد از مصرف آلفازوم فرد قصد خروج از منزل را داشته باشد، توصیه می شود حتما از کرم ضد آفتاب فوتوزوم استفاده گردد حتی اگر روی آلفازوم کرم دیگری نیز زده شده باشد، استفاده از ضد آفتاب بعد از هر کرم لایه برداری ضرورت دارد.

آلفازوم 10 درصد و 15 درصد چیست؟

آلفازوم 10% یک کرم لایه بردار آلفا هیدروکسی اسید ملایم تخصصی حاوی لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید است و آلفازوم 15% یک کرم لایه بردار آلفا هیدروکسی اسید حاوی گلایکولیک اسید و سالیسیلیک اسید است که هم به تنهایی و هم همراه با محصولات دیگر بکار رفته و قادر است تا پوستی با طراوت ، جوان تر و سالم تری را برای مصرف کننده به ارمغان آورد.

ترکیبات کرم آلفازوم 10 % فیس دوکس

پی ایی جی 8 استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات، گلیسیریل استئارات، استئاریل هپتانوآت، ستیل الکل، بوتیل استئارات، اولیو گلیسیریدز، ستئاریل کاپریلات، ستیل پالمیتات، سوربیتان سسکیولئات، استئاریک اسید، آب دی ام، توکوفریل، پتاسیم هایدروکساید، لاکتیک اسید، سالیسیلیک اسید، دکسپانتنول، اولیو گلیسیریدز، پالمتیک / استئاریک تری گلیسیرید، گلیسیرین، فنوکسی اتانول، ا د ت آ 4 ان ای، اسانس مجاز درموکازمتیک، سدیم هایدروکساید 10%، آب دیونیزه.

ترکیبات کرم آلفازوم 15 % فیس دوکس

پی ایی جی 8 استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات، گلیسیریل استئارات، استئاریل هپتانوآت، ستیل الکل، بوتیل استئارات، اولیو گلیسیریدز، ستئاریل کاپریلات، ستیل پالمیتات، سوربیتان سسکیولئات، استئاریک اسید، آب دی ام، توکوفریل، پتاسیم هایدروکساید، گلایکولیک اسید ، سالیسیلیک اسید، دکسپانتنول، اولیو گلیسیریدز، پالمتیک / استئاریک تری گلیسیرید، گلیسیرین، فنوکسی اتانول، ا د ت آ 4 ان ای، اسانس مجاز درموکازمتیک، سدیم هایدروکساید 10%، آب دیونیزه.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها