کرم ویتامین C لیفتازوم
180/4.2 رای   - 

کرم لیفتازوم سی فیس دوکس

کرم ضد چروک اختصاصی با خواص روشن کنندگی و ضد لک دارای خاصیت کلاژن ساژی و الاستین ساز قوی مناسب برای انواع پوست به ویژه پوست های دهیدراته و دارای علائم پیر پوستی؛  مناسب برای مصرف روز و شب ؛ مناسب برای مصرف بعد از لیزر های جوان ساز و یا همراه با مکمل های کلاژن خوراکی

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 6  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 6 امتیاز که برابر است با 3,000 تومان
موجود
148,500 تومان
تخفیف 15% درصد
126,225 تومان

خرید بدون ریسک

کرم لیفتازوم سی فیس دوکس - Anti-Aging Liftasome C Facedoux

با استفاده از کرم لیفتازوم سی فیس دوکس که یک کرم ضد پیر پوستی منحصر به فرد با همکاری شرکت های سوئیسی است، خاصیت ارتجاعی پوست صورت تا حد زیادی بهبود خواهد یافت و میزان سنتز کلاژن و الاستین آن نیز افزایش می یابد. قدرت نفوذ این "کرم ویتامین سی" بارها قوی تر و بهتر از انواع "سرم های ویتامین سی" است.

این کرم با تمام قدرت با استفاده از پایدارترین ساختار ویتامین سی و عصاره زعفران سفید خود به سرعت در بهبود جای جوش و لک ناشی از آن اثر گذار خواهد بود. اگر هدف شما صرفا کاهش لک ناشی از جوش صورت و کاهش سایز منافذ پوست است توصیه می کنیم از کرم پیگمازوم سی استفاده شود.

کرم لیفتازوم سی با بهره گیری از پپتید ضد "پیری ناشی از استرس اکسیداتیو" موجب کمک به کاهش تعداد سلولهای آسیب دیده توسط نور آفتاب و  همچنین موجب کاهش 47 درصدی آسیب پوستی ناشی از گونه های فعال اکسیژن (ROS) می گردد. 

چروک های استاتیک و عمیق شما پس از دو ماه استفاده منظم با رعایت همزمان استفاده صحیح از ضد آفتاب به میزان قابل توجهی کاهش می یابند.

بکارگیری این کرم راهی برای کمک به کاهش تجمعات رنگدانه ای صورت ناشی از افزایش سن نیز می باشد. استفاده از این کرم به عنوان پایه قبل از زدن ضد آفتاب به پوست صورت به شدت توصیه شده است. این توصیه به دلیل توانایی بالای ویتامین سی موجود در این کرم در مقابله با رادیکال های آزاد تشکیل شده ناشی از آفتاب بر روی پوست است.

Dermcom یا همان عصاره زعفران سفید از شرکت میبل بایوکیمستری سوئیس برنده مدال نقره نوآوری برتر سال 2013 برای برترین ماده اولیه ضد پیر پوستی با خاصیت برعکس نمودن روند پیر پوستی که موجب  ترشح فاکتورهای رشد در کراتینوسایت ها شده که سنتز کلاژن و الاستین را در لایه درمیس پوست افزایش داده و حتی موجب کاهش خطوط استریا یا همان استرچ مارک می گردد.

تنها پس از 5 روز اثرات مثبت آن را روی پوست صورت و گردن خود حس خواهید کرد. در مدت 28 روز تا 67 درصد بهبودی در وضعیت ظاهری پوست گردن و صورت شما نمایان خواهد شد.

ویژگی های کرم ویتامین سی فیس دوکس

 • کاهش دهنده قوی چروک استاتیک و سفت کننده پوست صورت و گردن
 • کلاژن ساز و الاستین ساز قوی
 • کمک به کاهش لک ها و تیرگی های پوست 
 • مکمل ضد آفتاب در محافظت حداکثری از پوست
 • کاهش قابل توجه وضعیت ضایعات آکنه حتی در مقایسه با محصولات ضد آکنه
 • کاهش نقاط قرمز جای جوش و لک های ناشی از افزایش سن (Age Spots)
 • مناسب انواع پوست
 • مناسب برای مصرف همزمان با مکمل های کلاژن خوراکی
 • مناسب برای مصرف همزمان و یا بعد از میکرونیدلینگ
 • مناسب برای مصرف بعد از لیزر های جوان ساز
 • مناسب برای پوست های نازک شده 
 • مناسب برای پوست های دهیدراته

روش مصرف : 

این محصول را در 2 نوبت صبح و عصر به آرامی بر روی پوست صورت و گردن بمالید. بکار گیری این کرم به عنوان زیر سازی برای ضد آفتاب های فاقد چربی اثر متقابل هر دو کرم را تقویت خواهد نمود. کرم ویتامین سی را روی پوست تمیز و دقیقا بعد از شستشو اعمال نمایید و دست کم تا سی دقیقه بعد از آن از کرم دیگری بر روی آن استفاده نکنید.

نمودار های علمی عملکرد ویتامین سی به فرم سدیم اسکوربیل فسفات شرکت دی اس ام برای مطالعه درماتولوژیست ها

ترکیبات کرم ضد چروک قوی و ضد لک صورت لیفتازوم سی فیس دوکس

پی ای جی 8 استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات، ایزوپروپیل میریستات، گلیسریل استئارات، استئاریل هپتانوات، ستیل الکل، بوتیل استئارات، سوربیتان سسکویولئات، ستیل پالمیتات، استئاریک اسید، سدیم آسکوربیل فسفات ، پروپیلن گلایکول، اولیو گلیسریدز ، پالمتیک / استئاریک تریگلیسرید ، کرکوس کریسانتوس بالب اکسترکت و آکاسیا سنگال گام، لسیتین و سویا ایزوفلاون و پلی سوربات 80 و الکل، فنوکسی اتانول و متیل پارابن و بوتیل پارابن و اتیل پارابن، هگزاپپتاید،  اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آب دیونیزه
 • ساناز ص.
  1398-08-02

  سلام ببخشید دکتر پوست این کرم رو برای من تجویز کرده ولی داروخانه های شهر ما ندارن اگر دو تا بگیرم ارسالش رایگانه؟

  پاسخ مدیر

  سلام  بله دو عدد از این کرم ارسالش رایگان است. با تشکر از شما

 • ایراندخت
  1398-08-02

  سلام این کرم رو همیشه می شه استفاده کرد؟ جوش زا که نیست یعنی چرب که نیست.؟

  پاسخ مدیر

  سلام بله ویتامین سی فیس دوکس را می شه استفاده کرد روزانه دو بار بعد از شستشوی صورت بزنید. خواص آبرسانی دارد ولی چرب نیست و برای بهبود جای حوش نیز بسیار مناسب است.

 • elii
  1398-08-02

  من چند ماهه استفاده میکنم اولش یک کم جوش زدم ولی کلا کرم خیلی خوبیه و من خوشم میاد ازش. رنگ و روی پوستم خوب شده. مرسی از هشت مارس

 • محراب پورفرج
  1399-06-11

  در زمان استفاده از این کرم، دیگه نیازی به استفاده از مرطوب کننده نیست؟ اگه لازمه ترتیب استفاده ازشون به چه شکلی‌ه؟

  پاسخ مدیر

  سلام خیر نیازی نیست و همین کرم مرطوب کننده و آبرسان قدرتمندی است. این کرم باید بعد شستشوی صورت و گردن استفاده شود و ترجیحا تا نیم ساعت پس از مصرف روی آن کرم دیگری نزنید. تنها یک کرم قبل از این کرم باید زده شود و آن هم کرم آلفازوم است. با تشکر از شما

اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط