تاریخ انتشار: 1400-11-12 11:31:15
Visit: (2509)

راهنمای کرم بوتوزوم فیس دوکس

کرم بوتوزوم یا لوسیون بوتوزوم یک کرم ضد پیر پوستی قدرتمند با پتانسیل بالایی در هیالورنیک اسید سازی و کلاژن سازی است. اینکه چه کسانی و با چه سنی میتوانند از این محصول استفاده کنند کاملا به وضعیت پوست و میزان نشانه های پیر پوستی ایشان ارتباط دارد. انتخاب صحیح این محصول در اکثر مواقع توسط مشاور خبره می تواند بسیار بهتر باشد. اما ما در اینجا چند توصیه ساده را مطرح میکنیم که اگر شرایط زیر را دارید می توانید بدون مشاوره خواستن از مشاوران و متصدی فروشگاه ها آن را تهیه کنید.

چه کسانی می توانند از بوتوزوم استفاده کنند؟

 1. اولین دسته افرادی هستند که برای بهبود چرک های دینامیک بوتاکس تزریق کرده اند. این افراد حتما باید بوتوزوم استفاده کنند.
 2. افرادی که اقدامات زیبایی کلینیکی انجام داده اند مانند هایفو ، آر اف و ... . این دوستان برای تقویت اثرات جوان سازی این پروسیجر ها به بوتوزوم نیاز دارند.
 3. افردای که برای رفع چین و چروک اقدام به انجام میکرونیدلینگ نموده اند. بهتر کار پس از میکرونیدلینگ این است که فرد بوتوزوم استفاده کند.
 4. افرادی که استرس عضلانی صورتشان زیاد است یعنی با هر بار خندیدن و اخم کردن چروک های خط لبخند و پیشانی  و اخم شان نمایان میشود.
 5. افرادی که علاقه مند به استفاده از مکمل های کلاژن خوراکی هستند، یکی از گزینه های ایشان برای بهبود وضعیت پوست شان استفاده از بوتوزوم و آلفازوم در کنار هم است.
 6. افرادی که به هر دلیل نمیتوانند از خانواده رتینوئید ها استفاده کنند یا دسترسی به رتینول خوب برای استفاده در منزل ندارند.
 7. افرادی که علاوه بر افزایش میزان علائم پیری همانند چروک با مشکلات دهیدراته بودن و کدری پوست هم دست به گریبان هستند.
 8. افرادی که اقدام به تزریق ژل پروفایلو در نواحی صورت نموده اند بهتر است برای تقویت اثرات پروفایلو بوتوزوم را استفاده کنند.
 9. افرادی هستند که طبق تشخیص خودشان قادر به استفاده از هیچ نوع کرم و محصول لایه بردار و رتینول دار نیستند و دوست دارند برای جوان شدن پوست اقدام کنند.
 10. افراد بالای چهل سال که در حال استفاده از رتینول هستند میتوانند برای اثر بخشی بهتر یا هم افزایی در بهبود پوست به صورت روزانه از بوتوزوم نیز استفاده کنند.
 11. افراد مسن که درای پوست نازک هستند و از نشانه های پیر پوستی و نازکی پوست در عذاب هستند بهترین گزینه برای ایشان بوتوزوم است.
 12. افرادی که در ناحیه پوست گردن دچار پیر پوستی ، نازکی و چروک شده اند.

کرم ضد چروک گردن

کرم بوتوزوم برای چه نوع پوستی مناسب است؟

بوتوزوم برای انواع پوست مناسب و کارایی دارد. بجز افرادی که دارای آکنه شدید هستند. آکنه شدید اغلب در نوجوانان دیده میشود و اصولا نوجوان نیازی به بوتوزوم ندارد حال آکنه داشته باشد یا نداشته باشد. امادر مورد بزرگسال دارای آکنه شدید موضوع این است که بوتوزوم برای این افرادی هیچ دردی را دوا نخواهد کرد. نه تنها بوتوزوم بلکه اغلب کرم های ضد پیری برای این افراد کاربرد ندارند. 

دوستان بزرگسال بالای 25 سال که پوست چرب دارند و آکنه ندارند و یا مستعد آکنه هستند می توانند بوتوزوم استفاده کنند. این افراد باید بوتوزوم را درون روتین صحیح مخصوص پوست چرب شان قرار دهند. برای مثال اگر شما جزو آن دسته از دوستانی هستید که شوینده نمیزنید پس بهتر است اصلا بوتوزوم هم تهیه نکنید و نزنید. تمام روتین های ضد پیری و ضد لک باید اصولی بوده و از حداقل های متناسب با وضعیت پوستی برخوردار باشد در غیر این صورت شما از هیچ کرمی به تنهایی نتیجه نخواهید گرفت و همچنان در اینترنت چرخه باطلی را طی خواهید کرد.

افراد دارای پوست خشک و نرمال نیز قطعا و به میزان بسیار بالاتر از انواع پوست چرب و مختلط از استفاده از بوتوزوم لذت خواهند برد.

چگونه بوتوزوم را استفاده کنیم؟

کرم بوتوزوم یک کرم ضد پیر پوستی بدون محدودیت استفاده در طول شبانه روز است. شما میتوانید بعد از هر بار شستشوی صورت از آن استفاده کنید. این کرم نیاز به شستشو ندارد و به نور هم حساس نیست و اصطلاحا اکسید نمیشود. اینکه این کرم را دقیقا با چه کرم هایی غیر از برند فیس دوکس استفاده کنید و چگونه استفاده کنید باید مطلع باشید که این موضوع به سن و شرایط پوست و لیست محصولات شما دارد که دارید استفاده میکنید. 

کرم بوتوزوم فیس دوکس قطعا پادشاه آبرسان ها است چون در 48 ساعت میتواند میزان سنتز هیالورنیک اسید درون پوستی شما را تا 282 درصد افزایش دهد و همه میدانیم فاکتور اصلی آبرسانی و آبدار بودن پوست هیالورنیک اسید است.  اما مطلع باشید که هیچ کرم ضد پیری یی یک کرم مرطوب کننده رسمی نیست. و شما نباید مرطوب کننده را از روتین تان حذف کنید.

روش استفاده از بوتوزوم

بوتوزوم زمانی که در کنار چند نوع کرم دیگر از برند فیس دوکس قرار میگیرد قابلیت استفاده همزمان دارد. از جمله با آلفازوم ها ، لیفتازوم سی و پیگمازوم ها و حتی ژل آکنه زوم آلفا. استفاده همزمان همان مفهوم کوکتل را دارد یعنی شما قادر خواهید بود آنها را باه هم قاطی کرده و بزنید یا روی هم بدون فاصله زمانی استفاده کنید. انتخاب کوکتل ها که نتایج کمک درمانی بهتری دارند می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. حتما برای انتخاب نوع کوکتل مناسب پوست خود شرح حال پوست خود را در چت آنلاین سایت برای ما بنویسید. 

آیا برای استفاده از بوتوزوم باید حتما بوتاکس تزریق کرده باشیم؟

مطلقا خیر ، شما نیاز نیست حتما بوتاکس تزریق کرده باشید. ماجرا این است که بوتوزوم برای چروک دینامیک می تواند از هر کرمی بهتر اثر گذار باشد. چروک دینامیک همان چروک های چهار گانه ای هستند که اغلب برای حذف آنها ما مجبور می شویم به تشخیث متخصص پوست (درماتولوژیست) بوتاکس تزریق کنیم. در صنعت کازمتیک و آستتیک (زیبایی شناسی) ما به چروک هایی که ناشی از عملکرد عضلات صورت به وجود می آیند می گوییم چروک دینامیک، و بهترین گزینه برای کاهش و کنترل این چروک بوتوزوم است. البته بهترین درمان برای حذف کامل این چروک نیز تزریق بوتاکس است. 

تقویت بوتاکس بوتوزوم

زمانی که فرد تزریق بوتاکس انجام میدهد نیاز دارد که رد خطوطی که روی پوست باقی مانده است را ترمیم کنند تا هیچ نشانه ای از خطوط پیری باقی نماند، این کار بوتوزوم است. ترمیم این جای خطوط زمانی که فرد با بوتاکس عضلات را به حالت فلج برده است با بوتوزوم به بهترین نحو انجام می شود. 

اما مزیت دیگر بوتوزوم که ضرورت استفاده را برای افرادی که بوتاکس تزریق کرده اند را دو چندان میکند موضوع ریلکس نمودن عضلات است. بوتوزوم حاوی ماده ای بنام ام جی ریلکس است این ماده موثره فرانسوی از برترین تکنولوژی های مواد موثره درموکازمتیک جهان است. کار این ماده این است که علاوه بر آبرسانی پوست موجب ریلکس شدن عضلات صورت میشود و این یعنی نمیگذارد که اثرات تزریق بوتاکس کم شود و شما مجبور به شارژ بوتاکس و مراجعه زود هنگام برای تزریق مجدد آن به پزشک خود شوید. 

در مورد افرادی که تزریق بوتاکس انجام نداده اند این موضوع ریلکس نموده عضلات نیز بری ایشان بسیار حیاتی است. به این دلیل که زمانی که عضلات ریلکس باشد پس تنش کمتری دارند و چروک کمتری ایجاد میشود.

شل شدن پوست پس از تزریق بوتاکس

ما از بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک استفاده می کنیم. دلیل چین و چروک شدن پیری پوست است. پوست کلاژن و الاستین و همچنین ضخامت و انسجام خود را از دست می دهد. این تغییرات در اثر افزایش سن و همچنین آسیب های ناشی از نور خورشید منجر به چین و چروک می شود. اگر شما برای سال‌های بسیار زیاد روی پیشانی‌تان بوتاکس زیادی انجام دهید، ماهیچه‌ها ضعیف‌تر و صاف‌تر می‌شوند و پوست نیز می‌تواند نازک‌تر و شل‌تر به نظر برسد. یعنی ما به نقطه ای خواهیم رسید که پس از سالها بعد از تزریق بوتاکس به دلیل مراقبت نکردن از پوست، پوست تن و حالت جوان خود را از دست میدهد و افتاده میشود. 

مکانیسم عملکرد بوتاکس با فلج موقت ماهیچه ها است. استفاده از آن در مناطقی که بافت نرم و حمایت اسکلتی کافی ندارند می تواند باعث "سقوط" بافت ها شود. این موضوع می تواند به دلیل دوز نامناسب (استفاده بیش از حد)، قرارگیری نامناسب بوتاکس، یا عدم تشخیص اینکه کدام عضلات، صورت شما را قبل از درمان حمایت می کنند، اتفاق می افتد. به همین دلیل توصیه می شود همیشه بوتاکس توسط درماتولوژیست تزریق شود.

حال مزیت مهم دیگر بوتوزوم برای افرادی که تزریق بوتاکس انجام داده اند موضوع پدیده افتادگی پوست پس از بوتاکس است. جریان این است که ما با تزریق بوتاکس داریم عضلات را موقتی فلج میکنیم و این موضوع می تواند در شرایط خاص و یا گذر سالیان دراز باعث شل شدن و افتادگی پوست شود. این پدیده همانگونه که توضیح دادیم ارتباطی به اینکه شما بوتاکس خود را شارژ کرده اید یا نه ندارد و در هر دو حالت بنا بر دلایلی می تواند اتفاق بیافتد. 

خبر خوب و راه حل صحیح این است که فرد می تواند با بوتوزوم و یا کوکتل های حاوی بوتوزوم همیشه پوست خود را تغذیه و شاداب نگه دارد. استفاده از بوتوزوم موجب کمک به تامین ذخایر از دست رفته هیالورنیک اسید، کلاژن و الاستین می شود در نتیجه احتمالا اینکه فرد شل شدگی و افتادگی پوست را مشاهده کند بسیار کم میشود. 

شل شدن پوست بعد از بوتاکس

آیا بوتوزوم باعث پر شدن صورت میشود؟

بدون مقدمه باید گفت به آن میزان که شما انتظار دارید خیر . زمانی که فرد صورتش لاغر میشود پس ذخایر چربی زیر پوستی اش از دست رفته است و بازگشت آن اصولا باید همراه با چاقی عمومی صورت انجام شود. یا اینکه فرد اقدام به تزریق مستقیم چربی و ژل نماید. اما بوتوزوم چه کمکی میکند؟ 

بوتوزوم موجود افزایش ضخامت محل اتصال درمیس و اپیدرم می شود و اصطلاحا گگ ها، کلاژن و هیالورنیک اسیدی که تولید میشود به همراه میزان آبی که زیر پوست می رود می تواند پوست را آبدار تر و گوشت دار تر نماید ولی اینکه بتواند صورت را به صورت عموما چاق کند خیر. اصولا هیچ محصول و ماده موضعی نمی تواند همچین کاری انجام دهد.

اگر علاقه مند به مطالعه نقد و بررسی کرم بوتوزوم فیس دوکس هستید می توانید آن را در سایت دکتر شبنم فریدفر مطالعه بفرمایید. هر سوالی دارید میتوانید در کامنت همین مقاله مطرح بفرمایید.

(33)
 • فاطمه ح. 1400-11-14

  سلام لطفا بفرمایید که من چطوری میتونم بوتوزوم رو در کنار رتینول استفاده کنم؟ مرسی از شما

  پاسخ مدیر:

  سلام شما می تونید بوتوزوم رو صبح بزنید و رتینول رو شب بزنید این حالت نرمال و رایج است. مرسی از شما

 • بیتا 1400-11-14

  سلام وقت بخیر چند دوره میشه بوتوزوم رواستفاده کرد
  پوست عادت نمیکنه ممنون

  پاسخ مدیر:

  سلام عادت کردن پوست به یک ماده موثره یا یک محصول زیاد حرف صحیحی از نظر علمی نیست. بوتوزوم موجب ایجاد عادت و اعتیاد برای پوست نمیشود و شما هیچ محدودیتی برای استفاده ندارید. کرم بوتوزوم یک محصول کلاژن ساز و هیالورنیک اسید ساز است و کاملا ایمن است. مرسی از شما

 • نرگس 1400-11-14

  سلام نگفتید ما تا چند وقت باید بوتوزوم رو استفاده کنیم. یا حداقل بگید که مدت زمان بهینه برای استفاده از بوتوزوم و دیدن نتایج چقدر است؟

  پاسخ مدیر:

  سلام به طور کلی هیچ محدودیت زمانی بخصوص برای افرادی که تزریق بوتاکس انجام داده اند برای استفاده نداریم. اما اگر دوست دارید بدانید مدت زمان بهینه برای اثر بخشی مطلوب چقدر باید گفت چیزی بیشتر زا یک سال زمان مناسبی است. با تشکر

 • مینا فکاری 1400-11-14

  سرم بوتوزوم واقعا عالیه ۳سال که همراه بالیفتازوم و پیگمازوم وآلفازوم بصورت روتین استفاده میکنم بافت کرم ها سبک وحس خوبی دارم بهش و به هرکسی که نیاز داشته معرفی کردم با دل قرص

  پاسخ مدیر:

  سلام و تشکر از شما / جسارتا چطوری 4 تا محصول رو با هم استفاده میکنید. ما هیچ وقت در مشاوره استفاده از این همه محصول همزمان رو توصیه نکرده ایم. ????

 • علی ج. 1400-11-14

  سلام این کرم ها رو میشه ما اقایان هم استفاده کنیم؟ واقعا ما هم دوست داریم گاهی برای رفع یک سری مشکلات روی پوست صورت اقداماتی انجام بدیم. تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ مدیر:

  سلام و مرسی از پیام شما / بله آقایان هم میتوانند از این محصول و تقریبا همه محصولات سایت ما استفاده کنند. برای اینکه بتوانید محصولات صحیح انتخاب بفرمایید حتما در چت آنلاین با ما مشورت کنید. مرسی از شما

 • سارا خ 1400-11-14

  سلام من شنیدم بوتوزوم روی ناحیه پنجه کلاغی اثر خوبی داره . ایا میشه بوتوزوم رو به دور چشم هم زد؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ناحیه پنجه کلاغی جزو چروک های دینامیک است پس بوتوزوم برای آن مناسب است. اما دور چشم نه . شما مجاز نیستید به دور چشم هیچ کرمی بجز کرم های مخصوص دور چشم بزنید. تشکر از شما

 • سپیده 1400-11-14

  مادر من 55 سالشه دو ماه پیش پروفایلو تزریق کردیم برای صورتش. الان دیر نیست براش بوتوزوم بگیرم؟ البته سلام

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود بر شما  ؛ خیر دیر نیست و خیلی هم برای سن و شرایط ایشان مناسب است. حتما دقت بفرمایید که روتین ساده و اصولی براشون تهیه کنید. روتینی که هم موثر باشد هم ساده که از حوصله سن ایشان خارج نباشد. مرسی از شما

 • معصومه 1400-11-14

  سلام توی یک سایتی نوشته بود که بوتوزوم شبیه به محصولات برایت بوست نوتروژینا است یعنی من میتونم بجای ژل برایت بوست از بوتوزوم استفاده کنم؟ ممنون

  پاسخ مدیر:

  سلام ماده هیالورنیک اسید ساز بوتوزوم از نظر مولکولی کمی به ماده نئوگلوکوزامین موجود در برایت بوست ها شباهت دارد. اما سایر اجزای فرمولاسیون ها متفاوت است. ما توصیه میکنیم اگر شما سایقا در حال استفاده از ژل برایت بوست بوده اید الان بردی سراغ کوکتل بوتوزوم و آلفازوم ، نه اینکه بوتوزوم تکی. مرسی از شما

 • فرزانه 1400-11-14

  سلام من الان کامنت گذاشتم یعنی حتما بهم یک بوتوزوم هدیه میدید؟ یا سر کاریه خدایی

  پاسخ مدیر:

  سلام اینجوری کل درآمد هشت مارس رو باید تقدیم کنیم . ما نیز آرزو میکردیم ای کاش همین جوری بود که شما می فرمایید. ما قصد داریم بین کامنت ها قرعه کشی کنیم و دو عدد بوتوزوم را تقدیم دو نفر از دوستان نماییم.  قرعه کشی هم میذاریم برای ده روز دیگر و قرعه کشی بر اساس ایمیل افراد انجام میشود. مرسی از شما

 • شانی 1400-11-14

  ⭕️ اعلام آماده‌باش سراسری درباره بحران کرونا/ ۷۷ شهر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند. 12 بهمن 1400

  پاسخ مدیر:

  خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما / امیدواریم خداوند پشت و پناه همه ما باشد.

 • فرشته جون 1400-11-14

  سلام شبتون بخير برای اسكار جوش كه از ١٠سال پيش رو صورت هست بوتوزوم خوبه؟ چه پيشنهادی دارين؟

  پاسخ مدیر:

  سلام در صورتی که همزمان دارید درمان را با پروسیجر های سابسیژن و لیزر آر اف فرکشنال دنبال میکنید میتواند خیلی کمک کننده باشد. گرچه متخصصین به اسکار 10 ساله زیاد امیدوارم به بهبودی کامل نیستند. مرسی از شما

 • ناهید 1400-11-14

  سلام من الان باردار هستم می تونیم برای پیشگیری از ترک شکم از بوتوزوم استفاده کنم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام ضمن آرزوی سلامت برای شما و نی  نی تون / عرض شود که بهتر است الان فقط از کرم هیدرازوم بدن استفاده کنید. پس از اینکه نی نی بدنیا آمد میتوانید کوکتل بوتوزوم و آلفازوم 15 بزنید تا بافت پوست شکم شما اصلاح بشه و ردی از ترک ایجاد نشود. با بهترین آرزو ها برای شما

 • مهری 1400-11-14

  مرسی من تازه متوجه تفاوت این هیالورونیک شما با بقیه شدم. فقط واقعا چرا برندهای دیگه که قیمتشون هم کم نیست هی میگن کرم ضد چروک کلاژن و هیالوروونیک اسید در حالیکه میدونیم اینا درشت مولکول و آبرسان هستن. با چه مکانیسیمی اثر ضد چروک دارند؟ وای من چقدر پولامو به باد دادم

  پاسخ مدیر:

  سلام ؛ با مکانیسم تبلیغات . 

  البته که نباید منکر قدرت آبرسانی این دو ماده موثره که شما اسم بردید شویم. اصولا اگر فرد همیشه زدن مرطوب کننده مناسب را رعایت نماید نصف راه را برای کاهش نشانه های پیر پوستی رفته است. با تشکر از شما

 • فاطمه نفیرچی 1400-11-14

  مادرم استفاده میکنن.با وجود اینکه خیلی منظم استفاده نمیکنن تاثیرش به وضوح مشخصه ،هم توی کم تر شدن چروکها هم لیفت

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود بر شما و مادر بزرگوارتان / حداقل اگر بتوانید شبی یک بار منظم استفاده کنید یا حتی هر صبح منظم زده شود هم کفایت میکند. اما طولانی مدت بسیار اثرات بهتری دارد چون سن ما و زمان هیچگاه متوقف نمیشود و پیری درونی و بیرون هم متوقف نمیشود. مرسی از حضور شما 

 • سمانه 1400-11-14

  سلام من میتونم از بوتوزوم به تنهایی برای میکرونیدلینگ ضد چروک استفاده کنم؟ روش صحیح اش چطوریه ؟ آیا مثل بقیه کوکتل ها است؟ به نظر م این چون تسکچرش کرم است باید تفاوت داشته باشه. با تشکر از مطالب خوبتون

  پاسخ مدیر:

  سلام بله میتوانید به تنهایی استفاده کنید و لزومی نداره حتما به صورت کوکتل های دو کرمه فیس دوکس باشه. روش صحیح آن با سایر کوکتل هایی که شما تاکنون استفاده میکردید کمی متفاوت است فقط چند تا نکته داره که پس از اینکه تهیه فرمودید به شما یاد خواهیم داد . تشکر از شما 

 • sanaz 1400-11-15

  من یک سال است که بوتوزوم و لیفتازوم سی رو با هم میزنم و به نظرم خیلی عالیه و حس خیلی خوبی دارم. حتما توصیه میکنم استفاده کنید. 

 • سپیده 1400-11-15

  خانم دکتر برای پوستهای خشک و اگزمایی هم مناسبه؟ من صورتم اگزما داره????

  پاسخ مدیر:

  سلام سپیده جان من هنوز دکتر نشدم .  بله برای پوست اگزمایی هم مناسبه ولی یادتون باشه مرطوب کننده هم باید همیشه استفاده کنید. مرسی از شما

 • افسانه 1400-11-15

  سلام من کل این راهنما رو خوندم و اونقدر واضح بود که من واقعا سوالی ندارم فقط کامنت گذاشتم که لطف کنید بوتوزوم ه رو بدید به من و خلاص  دستتون در نکنه 

  پاسخ مدیر:

  سلام افسانه عزیز  امیدوارم که قسمت شما بشه . مرسی که همه رو مطالعه کردید. بهترین آرزوها رو برای شما دارم

 • مهرسا 1400-11-15

  سلام برای سوراخ هایی ک روی پوست بعد از جای جوش میمونه، خوبه؟؟؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام در کنار سایر روش های درمانی و البته به صورت کوکتل در کنار آلفازوم یا در کنار ژل آکنه زوم آلفا می تواند موثر باشد. البته روی اسکاری که تازه باشد بهتر جواب میده تا اسکار های قدیمی. با تشکر

 • فاطمه 1400-11-15

  برای سن ۲۵ سال زود نیست استفاده از چنین محصول؟ کلاژن سازه بالاخره

  پاسخ مدیر:

  سلام باید ببینید سن پوست فرد با سن درج شده در شناسنامه آیا یکسان است یا خیر.  گاهی در عصر حاضر متاسفانه افراد زیر 25 سال هم میزان ذخایر هیالورنیک اسید و رشته های کلاژن پوست شان شروع به کم شدن میکنند. این مستقیم به لایف استایل شما و محیط زندگی شما بستگی دارد. با تشکر از شما

 • رها آزادی 1400-11-15

  سلام مامان من اهل بوتاکس نیست ولی یه سری چروک دور چشماش هست .. میشه بدون بوتاکس هم از بوتوزوم استفاده کرد؟؟

  پاسخ مدیر:

  سلام رها جان شما مقاله راهنما رو مطالعه نکردید انگار ، ببینید بوتوزوم صرفا برای افرادی که تزریق بوتاکس کردند نیست و برای همه کارایی دارد. اما در مورد دور چشم باید عرض کنم که بوتوزوم به دور چشم نباید زد و فقط میتونید به ناحیه پنجه کلاغی بزنید نه نزدیک تر . مرسی از شما

 • شادی ب 1400-11-15

  سلام سهیلا جون من چند روز پیش رفتم درماتولوژیست حاذق ، حاذق دیگه ???? واسه چند تا چروک که به علت بالا انداخت ابروهام ایجاد شده ، وقتی هم بالا نمیاندازم ردش معلومه متاسفانه و خیلی غصه میخورم. الان بوتوزوم بزنم رفع میشه واقعا؟؟؟؟ دکتر حاذق ام گفت هیچی تاثیر نداره و باید بیایی و ژل تزریق کنم.ب نظر شما الان من این محصول فیس دوکس رو پیشونیم بزنم چین چینای بالای ابروم رفع میشه؟ ????????

  پاسخ مدیر:

  سلام شادی عزیزم  تا زمانی که ابرو کج کنی و بالا بندازی اون چروک دست کم در لحظاتی که ابرو بالا میرود دیده خواهد شد. اما برای اینکه در حالت عادی دیده نشود خب گزینه مناسب برای ترمیم رد اون بوتوزوم و یا کوکتل بوتوزوم و آلفازوم است. اگر بخواهی کلا رفع بشه باید به حرف پزشک تون گوش بدید و تزریق انجام بدید که اونم البته مشکلات خودش رو داره به مرور زمان که باید بعد تزریق کلا بوتوزوم پای ثابت زندگیت باشه که مشکل افتادگی گربیانت را نگیره. مرسی از حضورت

 • سوزان 1400-11-15

  سلام من قبلا هالورونیک اسید نووکسپرت استفاده کردم هی بگی نگی خوب بود الان نمیشه خرید هم نیست هم گرونه. به نظرم بوتوزوم در حد و اندازه اون هست خودم حس می کنم باید خیلی خو باشه . درسته؟ لطفا راهنمای کنید. مرسی

  پاسخ مدیر:

  سلام و دورد بر شما  نووکسپرت تا اونجا که بیاد دارم مخلوطی از چند سایز مولکولی مختلف ریز و درشت هیالورونیک اسید است. اما اینجا شما با یک نوع هیالورنیک اسید خاصی مواجه هستید که عین تزریق وارد پوست میشه و باعث میشه پوست هیالرونیک سازی کنه . اینکه قصد دارید استفاده کنید ما هم موافقیم و استفاده کنید حتما . مرسی از شما

 • مستانه ر 1400-11-15

  سلام سهیلا خانم من پوستم نسبتا چربه و جوش ندارم ولی منافذ دارم . آیا بوتوزوم خوبه برام یا اون لیفتازوم ساده که توصیه کردید؟ انگار لیفتازوم ساده رو منافذ اثر خوبی داره نه؟

  پاسخ مدیر:

  سلام امیدوارم خوب باشید  عرض شود که اگر با این وضعیت دنبال بسته شدن منافذ هستید از همون پک مخصوص منافذ استفاده کنید بهتره . مرسی از شما

 • زهره ج 1400-11-15

  سلام سوالم اینه که من بوتوزوم رو بزنم دیگه نیازی نیست کرم شب بزنم ؟ بعدش روی بوتوزوم باید مرطوب کننده بزنم حتما؟ یا همین که بوتوزوم رو شب زدم دیگه بخوابم و چیزی نزنم. لطفا پاسخ بدید ممنون میشم.

  پاسخ مدیر:

  سلام و امیدوارم خوب باشید . عرض شود که دیگه با وجود بوتوزوم نیازی به کرم شب نیست البته اگر کرم شب دارید ما به شما یاد میدیم چگونه کنار بوتوزوم استفاده شود. در مودر سوال دوم قاعدتا نیاز هست که کمی مرطوب کننده بزنید چون بوتوزوم آبرسانی دارد ولی یک مرطوب کننده رسمی نیست. مرسی از شما 

 • دلارام 1400-11-15

  سلام پوستهای جوش دار و حساس مشکلی ایجاد نمیکنه؟ منافذ رو نمیبنده؟ روی پوست احساس چربی ایجاد نمیکنه؟ مرسی

  پاسخ مدیر:

  سلام دوست خوبم  احتراما به صورت واضحی این موضوع رو توی مقاله بالا توضیح دادیم و بزرگواری بفرمایید و مطالعه کنید. این کرم حس چربی ایجاد نمیکند و منافذ را مسدود نمیکند ولی اگر پوست شما دارای آکنه زیاد و شدید است زیاد برای شما کارایی ندارد. اگر متن مقاله رو مطالعه بفرمایید متوجه عرض بنده خواهید شد. مرسی

 • اسما 1400-11-15

  سلام ممنونم از این راهنمای عالی و چقدر خوبه هر شرکتی اینجوری راهنمایی کنه. سوالم این ه که من صورتم چروک ومشکل خاصی نداره حدود 30 سالمه مشکلی نداره استفاده کنم یا بعد اگه استفاده کردم صورتم بد نمیشه؟

  پاسخ مدیر:

  سلاو سپاس از محبت شما ، قرار نیست این محصولات پوست کسی رو بد کنه . اینجا قراره پوست شما سلامت تر و زیباتر باشه و تا سنسن بالا زیبا بمونید. استفاده کنید و حتما لذت خواهید برد. مرسی از شما

 • شاپرک خ 1400-11-15

  سلام لطفا میشه بگین فقط برای کسانی که بوتاکس کردند خوبه. یا ماکه از بوتاکس استفاده نکردیم هم میتونیم مصرف کنیم .ممنون

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود بر شما  ، لطفا مقاله راهنمای بوتوزوم رو بخونید چون کامل توضیح دادیم که چه کسانی می توانند استفاده کنند. بخصوص به همین سوال شما کامل پاسخ دادیم. مرسی

 • شهین بانو آراسته 1400-11-15

  سلام و مرسی از این راهنمایی دقیق تون ما چند روز پیش مادرم رو بردیم متخصص پوست محصولات فیسدوکس رو خیلی تعریف کرد و مادرم می خواد از این بوتوزوم براش بگیرم. فقط روش استفاده رو بهمون میگید دیگه؟

  پاسخ مدیر:

  سلام و دورد بر شما و درود بر دکتر تون / همچنین سلام ویژه به مادر بزرگوارتون ، بوتوزوم براشون بگیرید و هیدرازوم سی هم براشون بگیرید با شوینده هیدرازوم . روش استفاده هم بله حتما در خدمت شما هستیم. مرسی از شما

 • عارفه سلیمی 1400-11-15

  سلام ببخشید چون این محصول بوتوزوم کلاژن داره برای جای جوش فرورفته میتونه اثر بذاره؟چیو پیشنهاد میدید خودتون

  پاسخ مدیر:

  سلام تاثیرش به عوامل زیادی بستگی داره . اولا که به صورت کوکتل در کنار آلفازوم اثرش بهتره . اما باید ببینیم شما چقدر سن دارید و اسکار هاتون از کی هست . چون ممکنه که شما نیاز به درمان های همزمان کلینیکال داشته باشید مانند سابسیژن و لیزر آر اف فراکشنال . مرسی از حضور شما

 • ساره 1400-11-15

  من ۳ساله دارم این کرم رو استفاده میکنم و خیلی راضی هستم فقط مایلم از ضد افتاب ایم مارک هم بهره ببرم اگه ممکنه انواع و قیمت رو برام لطف کنید و معرفی نمائید

  پاسخ مدیر:

  سلام شما میتونید توی منوی ضد آفتاب ها ، انواع ضد آفتاب ها رو ملاحظه بفرمایید . طبق تجربه ما مدل بی رنگ فیس دوکس چون پر فروش تر بوده محبوب تره . ضد آفتاب های پست پروسیجر هم که نوشته برای پوست خشک خوبن. مرسی از شما

  پاسخ کاربر: شاپرک ایروانی 1400-11-15

  به نظر من که فقط ضد آفتاب بی رنگ فیس دوکس خوبه و رنگی هاش بدرد نمیخوره. بی رنگش بافت خیلی خشک و خوبی داره برای پوست چرب که البته همیشه زیرش من آبرسان میزنم.

 • الینا ع. 1400-11-25

  سلام من این کرم بوتوزوم شما رو برای مادرم گرفتم که تازه بوتاکس کردن، البته از شما نگرفتم متاسفانه چون تازه شما رو پیدا کردم. آیا هر شب باید بزنه ؟ بعد پوست مادرم کمی نازکه آیا این باعث بهبود اون نازک بودن هم میشه؟ مرسی

 • راحیل 1400-12-17

  سلام ممنون از راهنمایی هاتون من برای لک های صورتم میکرونیدلینگ انجام میدم و اینکه صورتم بسیار خشک هست و جلسه دوم هستم آبرسان بوتوزوم رو گرفتم لطفاً یه مرطوب کننده مناسب هم معرفی کنید و اینکه این دوتا رو چه زمانی استفاده کنم؟

  پاسخ مدیر:

  سلام و درود بر شما  ؛ می توانید از هیدرازوم سی و یا هیدرازوم ساده صورت استفاده کنید. اگر پوست شما چرب و آکنه دار هست می توانید کرم آکنه زوم هیدرا استفاده کنید. مرسی از حضور شما

دیدگاه خود را بنویسید
*
*