کوکتل ضد چروک دینامیک و استاتیک فیس دوکس
22/4.5 رای   - 

کوکتل ضد چروک دینامیک و استاتیک فیس دوکس

کوکتل ضد چروک های دینامیک و استاتیک فیس دوکس حاوی کرم لیفتازوم سی و کرم بوتوزوم مناسب برای انواع پوست یک کوکتل هیالورونیک اسید ساز و کلاژن ساز قوی با خاصیت لیفتینگ قدرتمند و ترمیم کنندگی جای چروک های ناشی از عضله و چروک های استاتیک است که مناسب برای استفاده در روتین روزانه و یا به عنوان کوکتل میکرونیدلینگ و درمارولر نیز هست.

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 30  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  15,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 15 امتیاز که برابر است با 7,500 تومان
موجود
327,000 تومان
تخفیف 38% درصد
202,740 تومان

بجای 278,205 تومان

خرید بدون ریسک

کوکتل ضد چروک هیالورونیک ساز و کلاژن ساز قوی فیس دوکس

این کوکتل ضد چروک اختصاصی برای چروک های دینامیک ناشی از کارکرد عضلات صورت و همچنین ضد چروک های استاتیک ناشی از پیر پوستی است.  این کوکتل برترین آبرسان پوست و التیام بخش پوست های خشک و دهیدراته است و به شدت برای پوست های دهیدراته و دارای علائم پیر پوستی توصیه می گردد. این کوکتل همه ی انواع چروک در ناحیه صورت و گردن را پوشش داده و به بهبودی آن و جوان سازی پوست کمک میکند.  قدرت کلاژن سازی، هیالورونیک اسید سازی و ساخت گگ ها در ناحیه اتصال درم و اپیدرم توسط این کوتل به شدت بالا است و علاوه بر آن موجب بهبود کیفیت رشته های الاستین و سنتز آن نیز میشود. این کوکتل خاصیت ارتجاعی و تورجیدیتی و همچنین نازک شدن پوست را به خوبی بهبود میدهد. وجود ویتامین سی در این کوکتل نیز به بهبود تن پوست و رفع لک های احتمالی کمک میکند.

استفاده از کرم آلفازوم برای حصول نتایج بهتر و سریع تر برای افراد دارای افتادگی، شل شدگی و دهیدارته بودن پوست به شدت توصیه می شود.

cocktail-008

چه کسانی کاندید استفاده از این کوکتل فیس دوکس هستند؟

⁣⁣

 • افراد دارای چروک های عمیق دینامیک (خط لبخند، پنجه کلاغی و پیشانی) و همچنین چروک های استاتیک در تمام سطوح صورت و گردن
 • افراد دارای پوست افتاده و شل شده ناشی از افزایش سن که نیاز به آبرسانی و جایگزینی ذخایر هیالورونیک اسید ، رشته های کلاژن و الاستین دارند.⁣⁣
 • افرادی که علاوه بر چروک مقداری نیز از وضعیت رنگ و لک های پوستی رنج می برند. 
 • ⁣⁣افرادی که به تازگی از پروسیجر های جوانسازی مانند هایفو ، میکرونیدلینگ و سایر روش های لیفتینگ و جوان سازی پوست در کلینیک تحت نظر متخصص بهره گرفته اند⁣⁣.
 • ⁣⁣⁣افراد دارای پوست دهیدراته و مستعد بروز چروک و لک ⁣⁣⁣⁣ناشی از افزایش سن و نور آفتاب
 • افرادی که پوست نازک شده؛ خشک و کدر شده دارند و همزمان از نظر خاصیت ارتجاعی و تورجیدیتی پوست وضعیت خوبی ندارند⁣.
 • افرادی که خواهان استفاده از کرم ویتامین سی و هیالورونیک اسید برای مکمل ضد آفتاب خود هستند تا در طول روز در مقابل اثرات مخرب رادیکال های آزاد و نور ماوراء بنفش محافظت مطمئن تر داشته باشند.

❇️ مناسب برای انواع پوست 

❇️ افراد دارای پوست چرب و به شدت آکنه ای توصیه می گردد کاملا روی درمان آکنه تمرکز نموده و از محصولات مراقبت از پوست چرب و آکنه ای استفاده نمایند.

❇️ لیست کوکتل های فیس دوکس 

❇️برای انتخاب هر چه بهتر کوکتل ها لطفا با مشاور آنلاین هشت مارس در پایین همین صفحه به صورت چت آنلاین گفتگو نمایید.

چگونه از کوکتل فیس دوکس استفاده کنیم؟

 • احتراما پشتیبانی کوکتل ها و محصولات فقط برای خریداران می باشد.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی
 • کرم ویتامین C لیفتازوم
  126,225 تومان 148,500 تومان
  1 x

  کرم ضد چروک اختصاصی با خواص روشن کنندگی و ضد لک دارای خاصیت کلاژن ساژی و الاستین ساز قوی مناسب برای انواع پوست به ویژه پوست های دهیدراته و دارای علائم پیر پوستی؛  مناسب برای مصرف روز و شب ؛ مناسب برای مصرف بعد از لیزر های جوان ساز و یا همراه با مکمل های کلاژن خوراکی

  126,225 تومان 148,500 تومان
  موجود
 • بوتوزوم
  151,980 تومان 178,800 تومان
  1 x

  لوسیون هیالورونیک اسید و کلاژن ساز بوتوزوم با خاصیت تقویت کنندگی اثرات بوتاکس، ضد چروک قوی و ضد پیر پوستی، مکمل تغذیه ای برای انواع پوست تحت اعمال زیبایی قرار گرفته همچون هایفوتراپی ، مزوتراپی و لیزر های جوان ساز پوست

  151,980 تومان 178,800 تومان
  موجود

برچسب ها