حمل و نقل سفارشات

ارسال هشت مارس

حمل بسته‌ی شما توسط پست پیشتاز و شرکت چاپار خواهد بود./

  • بسته ها باید حداکثر دو روز پس از تایید پرداخت توسط تیم ارسال هشت مارس ارسال شوند، و رسیدن آن به دست شما ممکن است به علت پاندمی و وضعیت شرکت های پست و چاپار گاهی به 4 روز در بعضی مناطق ایران نیز برسد.
  • هشت مارس شماره رهگیری پستی را پیامک نمیکند و درصورت درخواست شما در چت آنلاین سایت، شماره‌ی پیگیری 24 رقم مرسوله پستی برای شما ارسال خواهد شد.
  • ارسال برای کل ایران به شرط خرید بالاتر از سیصد هزار تومان تنها 2 هزار تومان است و عملا رایگان نیست. 
  • ارسال برای سفارشاتی که زیر سیصد هزار تومان است مبلغ 15 هزار تومان هزینه ارسال دارد.
  • ارسال داخل شهر قزوین با اسنپ باکس صورت می گیرد پس لطفا ساعت حضور در منزل را در انتهای سفارش برای ما بنویسید. هزینه پیک قزوین مطابق دو بند فوق است و نیاز به پرداخت هزینه ی دیگری نیست.

ارسال پیک قزوین

  • در صورتیکه مرسوله توسط پست به دلیل عدم حضور ( طبق قانون مامور پست سه بار برای تحویل یک مرسوله مراجعه خواهد کرد) به نقطه ی مبدا برگشت بخورد هزینه ارسال مجدد از شما مشتری گرامی اخذ خواهد شد.
  • ما سعی می کنیم هزینه های ارسال به شهرستانها که شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند را برای خودمان به حداقل برسانیم تا بتوانیم حداکثر محصولات را با هزینه ارسال کمتر و یا به صورت رایگان به دست شما برسانیم. تمام مرسولات به صورت پیشتاز و در مواقعی با پست سفارشی ارسال خواهد شد که مرتبا توسط ما از طریق سامانه آنلاین پست رهگیری می گردد.


لطفا در اکاونت خود حتما آدرس دقیق محل دریافت را ثبت کرده بخصوص کد پستی چون شرکت پست تنها به کد پستی استناد می کند.

شرکت پست زیاد مقید به این موضوع نیست که شما در چه ساعاتی در منزل حضور دارید پس سعی بفرمایید آدرسی را بنویسید که در محل حضور دارید. اگر ساختمان شما دارای سرایدار و یا لابی من است حتما ذکر بفرمایید که به ایشان تحویل شود.

این صفحه در روز 6 فروردین ماه 1401 خورشیدی به روز رسانی شد. ❤️