حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما توسط پست پیشتاز و شرکت چاپار خواهد بود./

بسته ها باید حداکثر دو روز پس از تایید پرداخت توسط تیم ارسال هشت مارس ارسال شوند، و رسیدن آن به دست شما ممکن است به علت تعدد سفارش گاهی به 4 روز در بعضی مناطق ایران نیز برسد.

درصورت درخواست شما موقع ثبت سفارش، شماره‌ی پیگیری 24 رقم مرسوله پستی برای شما ارسال خواهد شد. ارسال برای کل ایران به شرط خرید بالاتر از مبلغ ذکر شده در پای توضیحات محصولات رایگان خواهد بود.

در صورتیکه مرسوله توسط پست به دلیل عدم حضور ( طبق قانون مامور پست سه بار برای تحویل یک مرسوله مراجعه خواهد کرد) به نقطه ی مبدا برگشت بخورد هزینه ارسال مجدد از شما مشتری گرامی اخذ خواهد شد.

البته ما سعی می کنیم هزینه های ارسال به شهرستانها که شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند را برای خودمان به حداقل برسانیم تا بتوانیم حداکثر محصولات را با هزینه ارسال کمتر و یا به صورت رایگان به دست شما برسانیم. تمام مرسولات به صورت پیشتاز و در مواقعی با پست سفارشی ارسال خواهد شد که مرتبا توسط ما از طریق سامانه آنلاین پست رهگیری می گردد.

لطفا در اکاونت خود حتما آدرس دقیق محل دریافت را ثبت کرده بخصوص کد پستی چون شرکت پست تنها به کد پستی استناد می کند و همچنین جهت جلوگیری از برگشت سفارش ساعت حضور خود در آدرس را برای ما به صورت پیام یا توضیحات سفارش ارسال کنید.