1. هشت مارس کالاهای فاقد تاریخ مصرف و حتی دارای تاریخ کمتر از شش ماه را برای مشتریان خود ارسال نخواهد کرد.

2. هزینه پست برای خرید های بالای 300000  تومان تنها 2000 تومان خواهد بود. و برای سفارش زیر 300 هزار تومان مبلغ 15 هزار تومان است. 

3. هشت مارس به دلیل کوتاهی نمایندگی پرستاشاپ جهانی در ایران در ارائه صحیح ماژول امتیاز وفاداری، از تاریخ 28 بهمن 1400 خورشیدی به ازای خرید امتیازات نقدی نخواهد داشت.

4. عزیزانی که قصد خرید عمده و همکاری با هشت مارس را دارند باید پس از ثبت نام در سایت جهت احراز هویت از طریق چت آنلاین سایت با ما تماس حاصل فرمایند.

5. توصیه ها و مشاوره های هشت مارس به مشتریان توصیه های کمک درمانی بوده و مشاوران به هیچ عنوان مشتری را ملزم به استفاده از محصول خاصی نخواهند کرد.

6. هشت مارس موظف است ظرف کمتر از  8 ساعت پاسخگوی پیام های مشتریان خود از طریق بخش خدمات مشتریان وب سایت و چت آنلاین باشد.

7. تمامی پیام های مبادله شده بین مشتری و هشت مارس در قسمت خدمات مشتریان و چت آنلاین به عنوان یک مکاتبه رسمی بوده و سند حقوقی برای اظهار نظر طرفین محسوب خواهد شد.

8. ارائه هر گونه دعوی بر علیه محصولات هر برندی از طریق مراجع قضایی ذی صلاح مطابق با قوانین سازمان غذا و دارو - اداره کل آرایشی و بهداشتی - امکان پذیر است و هشت مارس مسئول فرمولاسیون برند نیست.

9. هشت مارس به هیچ عنوان علی رغم دارا بودن طرح شبنم برای کالاهای خارجی ، با محصولی برندی که از نظر تیم علمی فاقد هویت شفاف و شناخته شده ای اعم از تولید کننده بین المللی و وارد کننده باشد،  همکاری نخواهد کرد.

10. هشت مارس طبق احترام به اصول حرفه ای هیچ گاه اقلام دارویی و مکمل به فروش نمی رساند.

11. هشت مارس با استناد به سیستم مدرن در دسته بندی کالا ها و جمع آوری سفارشات برای بسته بندی هیچ گاه در ارسال اقلام سفارش اشتباه نمیکند. لذا خواهشمندیم حتما بسته پستی را شخصا و با پلمب های قرمز رنگ هشت مارس و یا چسب های منقوش به نشان تجاری فیس دوکس را سالم  از نامه رسان تحویل بگیرید.

12. مشتریان موظف هستند بسته های پستی را سالم از نامه رسان تحویل بگیرند در غیر این صورت عواقب آسیب دیده بودن کالا بر عهده شخص مشتری خواهد بود. در صورتی که جعبه مرسوله پاره و باز شده و فاقد چسب با نشان فیس دوکس بود لطفا آن را تحویل نگیرید. 

12. حق لغو سفارشات و عودت وجه پرداختی به مشتری در هر لحظه قبل از ارسال کالا به دلایل پیش بینی نشده برای هشت مارس محفوظ است.

13. سایت هشت مارس حق مسدود کردن حساب کاربری مشتریان پر ریسک با رفتار شبیه به ربات و یا افرادی که از کلمات توهین آمیز استفاده می نمایند را برای خود محفوظ میدارد.

اعتبارات

مفاهیم و تولیدات:

  • مسئولیت کلیه محتوای منتشر شده در این وب سایت و شبکه های اجتماعی وابسته به عهده ی آقای آخری موسس و مدیر این مجموعه می باشد.
  • این وب سایت توسط نماینده رسمی پرستاشاپ جهانی طراحی و پیاده سازی شده و پشتیبانی فنی می گردد.

این قوانین در تاریخ 11 فروردین ماه سال 1401 خورشیدی به روز رسانی شده و برای 6 ماه آینده قابل اعتبار  است.