1. در صورت خرابی و فساد محصول می توانید ظرف مدت 2 روز از تاریخ دریافت سفارش  به پشتیبانی هشت مارس تلفنی اطلاع دهید تا برای عودت و یا جایگزینی سفارش شما اقدام شود.

2. هزینه پست برای خرید های بالای 150000  تومان تنها 1000 تومان خواهد بود.

3. تخفیفات منظور شده ارتباطی به امتیازات وفاداری کسب شده در خریدهای آنلاین مشتری نداشته و همزمان امتیاز وفاداری می تواند روی کالاهای دارای تخفیف نیز اعمال گردند.

4. سفارشات عمده خود را پس از ثبت نام در وب سایت ثبت نموده و با ثبت پیام در قسمت توضیحات / در مدت یک روز کاری از جانب دفتر فروش برند مورد نظر با شما تماس گرفته خواهد شد.

5. توصیه ها و مشاوره های هشت مارس به مشتریان توصیه های کمک درمانی بوده و مشاوران به هیچ عنوان مشتری را ملزم به استفاده از محصول خاصی نخواهند کرد.

6. هشت مارس موظف است ظرف 24 ساعت پاسخگوی سوالات مشتریان خود باشد.

7. ارائه هر گونه دعوی بر علیه محصولات هر برندی از طریق مراجع قضایی ذی صلاح مطابق با قوانین سازمان غذا و دارو - اداره کل آرایشی و بهداشتی - امکان پذیر است.

8. هشت مارس به هیچ عنوان علی رغم دارا بودن طرح شبنم برای کالاهای خارجی ، با محصولی برندی که از نظر تیم علمی فاقد هویت شفاف و شناخته شده ای اعم از تولید کننده بین المللی و وارد کننده باشد،  همکاری نخواهد کرد.

اعتبارات

مفاهیم و تولیدات:

مسئولیت کلیه محتوای منتشر شده در این وب سایت و شبکه های اجتماعی وابسته به عهده ی آقای آخری موسس و مدیر این مجموعه می باشد.

این وب سایت توسط نماینده رسمی پرستاشاپ جهانی طراحی و پیاده سازی شده است.