1. هشت مارس کالاهای فاقد تاریخ مصرف و حتی دارای تاریخ کمتر از شش ماه را برای مشتریان خود ارسال نخواهد کرد.

2. هزینه پست برای خرید های بالای 180000  تومان تنها 1000 تومان خواهد بود.

3. تخفیفات لحاظ شده ارتباطی به امتیازات وفاداری کسب شده در خریدهای آنلاین مشتری نداشته و همزمان امتیاز وفاداری می تواند روی کالاهای دارای تخفیف نیز اعمال گردند.

4. عزیزانی که قصد خرید عمده و همکاری با هشت مارس را دارند باید پس از ثبت نام در سایت اقدام به تکمیل نمودن فرم "همکارمن" در قسمت حساب کاربری خود نمایند.

5. توصیه ها و مشاوره های هشت مارس به مشتریان توصیه های کمک درمانی بوده و مشاوران به هیچ عنوان مشتری را ملزم به استفاده از محصول خاصی نخواهند کرد.

6. هشت مارس موظف است ظرف 24 ساعت پاسخگوی پیام های مشتریان خود از طریق بخش خدمات مشتریان وب سایت باشد.

7. تمامی پیام های مبادله شده بین مشتری و هشت مارس در قسمت خدمات مشتریان به عنوان یک مکاتبه رسمی بوده و سند حقوقی برای اظهار نظر طرفین می باشد.

8. ارائه هر گونه دعوی بر علیه محصولات هر برندی از طریق مراجع قضایی ذی صلاح مطابق با قوانین سازمان غذا و دارو - اداره کل آرایشی و بهداشتی - امکان پذیر است.

9. هشت مارس به هیچ عنوان علی رغم دارا بودن طرح شبنم برای کالاهای خارجی ، با محصولی برندی که از نظر تیم علمی فاقد هویت شفاف و شناخته شده ای اعم از تولید کننده بین المللی و وارد کننده باشد،  همکاری نخواهد کرد.

10. هشت مارس طبق احترام به اصول حرفه ای هیچ گاه اقلام دارویی و مکمل به فروش نمی رساند.

11. هشت مارس با استناد به سیستم مدرن در دسته بندی کالا ها و جمع آموری سفارشات برای بسته بندی هیچ گاه در ارسال اقلام سفارش اشتباه نمیکند. لذا خواهشمندیم حتما بسته بستی را شخصا و با پلمب های قرمز رنگ هشت مارس از نامه رسان تحویل بگیرید.

اعتبارات

مفاهیم و تولیدات:

  • مسئولیت کلیه محتوای منتشر شده در این وب سایت و شبکه های اجتماعی وابسته به عهده ی آقای آخری موسس و مدیر این مجموعه می باشد.
  • این وب سایت توسط نماینده رسمی پرستاشاپ جهانی طراحی و پیاده سازی شده و پشتیبانی فنی می گردد.