پک شوینده درماتیت سبورئیک
56/3.7 رای   - 

پک مراقبت از پوست دارای درماتیت سبورئیک

فیس واش و شامپو ملایم و بدون سولفات مناسب برای مبتلایان به درماتیت سبورئیک ناحیه پوست سر، صورت و گردن به همراه کرم مرطوب کننده مخصوص پوست چرب 

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 7  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 4 امتیاز که برابر است با 2,000 تومان
موجود
136,500 تومان
تخفیف 38% درصد
84,630 تومان

بجای 109,110 تومان

خرید بدون ریسک

پک مراقبت از پوست مناسب درماتیت سبورئیک فیس دوکس -  Facedoux Seborrheic Dermatitis Cleansers

این پک شامل 3 محصول مناسب بیماران و افراد مبتلا به درماتیت سبورئیک است. هنگامی که فرایند پوسته ریزی پوست یا همان دسکوامیشن از حالت طبیعی خود خارج می شود آن فرد عملا مبتلا به یک نوع از درماتیت سبورئیک است. ضایعات درماتیت سبورئیک عموما خارش دار و چرب هستند و به پوست و موی سر می چسبند در حالی که شوره های خشک فرو می ریزند. در ناحیه سر این افراد شاهد شوره های چرب و زرد رنگ و گاهی بسته به نوع پوست و چربی آن می تواند شوره حالت خشک پیدا کرده و فرو بریزند. در صورتی که شوره شما خشک است از ترکیب شامپو شوره خشک فیس دوکس همراه با پن مایع فونگال استاپ اس وی آی استفاده کنید.

درماتیت سبورئیک می تواند خفیف و گاهی بسیار شدید و آزار دهنده باشد. شامپو کراتوگین جی فیس دوکس با شویندگی بسیار ملایم توسط عوامل فعال سطحی (تنسایدها) بسیار ملایم به همراه مواد موثره همچون کلیمبازول در کنترل و متعادل سازی فرایند پوسته ریزی طبیعی بسیار کمک کننده است.

پن مایع فونگال استاپ شوینده حاوی آلفاهیدروکسی اسید و سالیسیلیک و اکتوپیروکس است که بسیار ملایم و بدون اثر تحریک کنندگی است و مناسب برای رفع قارچ مولد درماتیت سبورئیک است. این ژل در واقع یک سیندت ژل با Ph سازگار با پوست بوده و فاقد مواد صابونی بوده و برای پوست های مختلط نیز گزینه مناسبی به عنوان شوینده صورت و بدن است. این پن حاوی مواد آبرسان و ضد التهاب است که با دارا بودن آربوتین و گلوتاتیون به بهوبد رنگ پوست نیز کمک میکند.

استفاده از کرم آبرسان و مرطوب کننده مناسب همچون کرم آکنه زوم هیدرا در طول روز بارها بر روی پوست مبتلا به درماتیت سبورئیک توصیه میگردد. 

مراقبت های ویژه پوست بدن مبتلا به درماتیت سبورئیک

در صورتی که در ناحیه پوست بدن خود با درماتیت سبورئیک مبتلا هستید می توانید از سیندت بار زینک پلاس فیس دوکس برای آن ناحیه استفاده کنید. از این پن زینک پلاس برای صورت نیز می توانید استفاده کنید. در صورت تمایل از شامپو بدن سیکلو زینک اویدرم نیز می توانید برای شستشوی پوست بدن خود استفاده کنید.

پن زینک نیز یک شوینده غیر صابونی از فیس دوکس است که دارای ماده موثره پریتیون زینک بوده که در کنترل درماتیت سبورئیک بسیار مورد توجه است. سیندت بار زینک پلاس تریوزوم فیس دوکس همچنین در ترکیبات خود دارای روغن درخت چای، تری کلوکربان، عصاره درخت کاج برای سلامت و کاهش التهاب پوست است. این پن صورت برای جلوگیری و بهبود آکنه کازمتیکا و فولیکولیت در افراد بالای 30 سال نیز بسیار مناسب است.

این محصولات به خوبی در کنترل و پیشگیری از بروز عوامل میکروبی ناخواسته و قارچ در پوست های ملتهب جلوگیری می نمایند. همچنین در جلوگیری از بروز آکنه های عفونی بسیار موثر اند و فلور میکروبی مفید پوست را به خوبی محافظت می نمایند.

مرطوب کننده های پوست مبتلا به درماتیت سبورئیک

توصیه می گردد افراد مبتلا به این نوع عارضه پوستی پس از شستشوی منظم پوست خود با شوینده های غیر صابونی و ملایم همانند سیندت پن مایع فونگال استاپ از مرطوب کننده های مناسب پوست ناحیه مبتلا به عارضه استفاده کنند. پیشنهاد ما کرم های مرطوب کننده هیدرازوم فیس دوکس برای سبوره خشک و کرم آکنه زوم هیدرا برای درماتیت سبورئیک است که در آنها از جدیدترین مواد موثره اثر بخش برای بازسازی و محافظت از پوست استفاده شده است. 

این محصولات کمک درمان هستند و باید همراه با داروهایی که پزشک برای شما تجویز نموده است استفاده شوند. ممکن است نیاز باشد که فرد مبتلا همزمان از پماد های تجویزی پزشک همراه با کرم آکنهزوم هیدرا استفاده کند.

کرم های لاین هیدرازوم برای سبوریا ی خشک از چهار نوع کرم تشکیل شده است که به ترتیب کرم هیدرازوم دور چشم، کرم هیدرازوم صورت، کرم هیدرازوم دست و کرم هیدرازوم بدن هستند. یادآور می شویم این کرم ها دارای فرمول طراحی شده ای صرفا برای ناحیه ای که ذکر شده هستند و سعی نمایید از بکار گیری آنها در ناحیه های پوستی دیگر خودداری کنید.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها