کرم بدن پیگمازوم
159/3.4 رای   - 

کرم ضد لک پیگمازوم بدن فیس دوکس

کرم روشن کننده و ضد لک پوست بدن پیگمازوم فیس دوکس دارای ترکیبی قدرتمند از دو کمپلکس لیپوزومی ایمن و اثر بخش در جهان برای رفع تیرگی و لک های پوست بدن

 • بنفش
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 4  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 6 امتیاز که برابر است با 3,000 تومان
موجود
78,800 تومان
تخفیف 15% درصد
66,980 تومان

خرید بدون ریسک

کرم پیگمازوم بدن فیس دوکس - Facedoux Pigmasome Body Lightening Cream

کرم پیگمازوم فیس دوکس سیستم آنتی اکسیدان قوی همراه با مواد ضد پیری و دیگر مواد موثره طبیعی است که می تواند باعث رفع تیرگی ها و لک های پوستی ناشی از عوامل مختلف گردد. مصرف مداوم این محصول نه تنها سبب روشن تر شدن تن پوست میگردد، بلکه می تواند موجب برطرف شدن تیرگی های روی اسکار جوش یا زخم ، لک های ناشی از نور آفتاب، بارداری و پیری گردد. پیگمازوم بدن فیس دوکس حاوی مواد روشن کننده و ضد پیری موثر مانند آلفا آربوتین طبیعی، گلوتاتیون، ویتامین سی  و ماده سفید کننده و آنتی اکسیدان قوی سولفورفان می باشد که به فرم انکپسوله لیپوزومال تهیه گردیده اند. 

ویژگی های کرم روشن کننده بدن پیگمازوم

 • رفع لک های ناحیه کشاله ران و زیر بغل 
 • رفع لک های ناشی از آفتاب، افزایش سن، بارداری و جای جوش و زخم 
 • قابلیت استفاده همزمان بر روی پوست تنه و اندام ها 
 • روشن کننده پوست های تیره حتی نواحی چین دار پوست
 • فاقد هیدروکینون و کوجیک اسید مناسب زنان باردار
 • مناسب انواع پوست حتی پوست های نازک شده
 • هیپو آلرژنیک و دارای PH سازگار با پوست 
 • حاوی موثرترین کمپلکس روشن کننده و آنتی اکسیدان به صورت ترکیبات انکپسوله لیپوزومال 

روش مصرف کر پیگمازوم بدن

این کرم را در 2 نوبت صبح و عصر ، به آرامی بر روی پوست بدن بمالید. توصیه می شود برای روتین شستشوی بدن خود از پن های مایع یا بار های ضد لک سازگار با پوست بجای هر نوع شوینده ای استفاده کنید. استفاده از شوینده های نامناسب می تواند تمام تلاش شما برای نتیجه مطلوب از هر کرمی را به باد دهد.

توصیه مصرف :

توصیه می گردد برای اثر بخشی بهتر و نتایج سریع تر از شوینده غیر صابونی پیگمازوم یا پن مایع ضد لک اس وی آی برای شستشوی بدن خود استفاده نمایید.

چرا کرم ضد لک بدن فیس دوکس بهترین روشن کننده غیر هیدروکینونی در ایران است؟

 رنگ پوست ، حاصل تجمع رنگدانه ها علاوه بر شرایط ژنتیکی ، خصوصیات قومی نژادی و شرایط سنی ، به عوامل محیطی از قبیل مواجه با اشعه های ماوراء بنفش خورشید، بارداری، مصرف بعضی داروها (از قبیل داروهای ضد بارداری)، جراحات پوستی و جوشگاه (اسکار) و غیره بستگی دارد.

لک های پوستی ناشی از تجمع موضعی رنگدانه های ملانین می باشد. طی یک سری فرایندهای بیوشیمیایی اسید آمینه تیروزین تحت تاثیر آنزیم تیروزیناز به رنگدانه ملانین تبدیل می گردد. با کاهش فعالیت این آنزیم می توان میزان تولید ملانین را کاهش داد و به این وسیله باعث روشنتر شدن پوست و رفع لک های پوستی گردید.

برخی از نواحی پوست بدن، عمدتا در مناطقی که پوست چین می خورد از قبیل کشاله ران، زیر بغل، چین آرنج، چین زانو و گاهی در زنان بین و زیر سینه ها دچار تغییر رنگ شده رو رنگی تیره تر از سایر نواحی پوست پیدا می کنند که می توانند زیبایی و شفافیت پوست را کاهش دهد؛ از این رو مراقبت از پوست بدن و روشن کردن نواحی تیره آن حایز اهمیت می باشد.

شرکت البرز تجارت یگانه (فیس دوکس) با همکاری متخصصین شرکت میبل سوئیس (Mibelle biochemistry) بر اساس آخرین دستاورد های روز اروپا در زمینه کاربرد لیپوزوم در صنایع آرایشی و بهداشتی اقدام به تولید کرم روشن کننده بدن (Pigmasome body) ، با خواص منحصر به فرد آنتی اکسیدانی و مهار کنندگی آنزیم تیروزیناز نموده است که موجب کاهش تیرگی های پوست بدن گردیده و پوستی زیبا ، شفاف و شاداب بر جای می گذارد. این کرم بر خلاف ضد لک های هیدروکینونی و مشتقات سیستئامین فاقد هر گونه محدودیت مصرف و عوارض ناخواسته است.

کرم پیگمازوم فیس دوکسحاوی ماده موثر Sulfurawhite می باشد که فرم لیپوزمال جوانه گیاه شاهی در باغ های سوئیس بوده و سرشار از ماده ی سولفورافان (Sulforaphane) می باشد. این ماده همانگونه که در تصویر بالا می بینید یک آنتی اکسیدان و روشن کننده قوی با دو مکانیسم خنثی سازی گونه های فعال اکسیژن و مهار α-Melanocyte-stimulating hormone می باشد که باعث کاهش تولید تیروزین شده و نهایتا باعث تاخیر در تولید رنگدانه های ملانین در پوست های تیره و دارای لک شده و پوست جوانی و رنگ روشن خود را باز می یابد.

ماده بکار رفته ی دیگر در کرم پیگمازوم بدن فیس دوکس ماده ای بنام Nanowhite می باشد که کمپلکسی لیپوزومال حاوی ترکیب بسیار قوی ضد لک و تیرگی آربوتین حاصل از گیاه بربری و آنتی اکسیدان های بسیار موثر ویتامین سی و گلوتاتیون می باشد که با مهار آنزیم تیروزیناز ، نقش عمده ای در کاهش تولید رنگدانه های ملانین داشته که باعث کاهش لک ها و تیرگی پوست می گردد.

کرم روشن کننده بدن حاوی کمپلکس Happybelle PE می باشد که بطور چشمگیری  به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و با خاصیت آنتی اکسیدانی موجب لطافت، نرمی ، شادابی و درخشانی پوست می شود. این کمپلکس از گیاه فلفلی Monk استحصال می گردد که سرشار از ماده فیتو اندورفین است . فیتو اندورفین شباهت زیادی به بتا اندورفین (یک ماده طبیعی تولید شده در مغز ) دارد که در مواقع شادی و سرحالی ترشح می شود و علاوه بر اثرات ضد درد ، یک احساس سر خوشی نیز ایجاد می نماید. همچنین بتا اندورفین نقش مهمی در درخشانی و شادابی پوست ایفا می کند.

از دیگر مواد موثره بکار رفته در این کرم روشن کننده بدن ؛ کمپلکس Lipobelle Soyaglycone  است. این کمپلکس یک محصول لیپوزمال از ماده Genistein  است که این ماده یک ایزوفلاون و فیتو استروژن مشتق شده از دانه ی سویا بوده و دارای خاصیت بازسازی و بهبود ضخامت پوست و کاهش چین و چروک است. همچنین جنستئین دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و علاوه بر بهبود وضعیت ایمنی بدن از ایجاد رگ های خونی جدید در بافت های سرطانی جلوگیری می نماید. از طرفی این ماده دارای توانایی قوی در حفظ و تقویت رشته های کلاژن و متعاقبا حفظ خاصیت کشسانی و قوام پوست بوده و نقش موثری محافظت در مقابل پیر پوستی ایفا می نماید.

مواد تشکیل دهنده کرم پیگمازوم بدن فیس دوکس

پی ای جی 8 استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات، ایزو پروپیل میریستات، گلیسریل استئارات، استئاریل هپتانوات، ستیل الکل، بوتیل استئارات، سوربیتان سسکو یولئات، ستیل پالمیتات، استئاریک اسید، پتاسیم هیدروکساید، گلیسیرین، یونیفن پی-23، دپانتول (پیش ساز ویتامین B5)، لسیتین دانه سویا، پلی سوربات 80، عصاره ویتگس آگنوس گاستوس (عصاره گیاه پنج انگشت)، آسکوربیل، تترا ایزو پالمیتات، توکوفرول (ویتامین E)، اویل/ روغن گیاهی، سیکلوتکسترین، لسیتین، سوی ایزوفلاونز(سویا)، عصاره گیاهی شاهی، آربوتین، لینولئیک اسید، لینولنیک اسید، توکوفرول استات، آسکوربیل پالمتات (ویتامین C)، گلوتاتیون، الکل، اسانس، آب

 • زهرا
  1398-07-11

  اصلا واسه لک و روشن کردن پوست فایده نداره و بی تاثیر ولی واسه زخمی که تازه ایجاد شده روی پوست عالیه.

  پاسخ مدیر

  لک اگر قدیمی بشه از بین بردنش واقعا سخت و زمان بره و همزمان باید لایه بردار هم استفاده کنید و ضد آفتاب مرتب و منظم.  هیچ کرم ضد لکی روی لک های قدیمی سریع اثر نداره ولی لک تازه باشه بله خوبن. مرسی از نظرتون

اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط