پک ضد ریزش موهای چرب آناگین
17/4.3 رای   - 

پک ضد ریزش موهای چرب آناگین فیس دوکس

یک عدد شامپوی ضد ریزش مو های چرب آناگین به همراه یک عدد محلول ضد ریزش آناگین

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 8  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  4,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 8 امتیاز که برابر است با 4,000 تومان
نا موجود
114,000 تومان
تخفیف 30% درصد
79,800 تومان

بجای 137,900 تومان

خرید بدون ریسک

پک ضد ریزش موهای چرب آناگین فیس دوکس

شامپو تقویت کننده آناگین ضد ریزش مخصوص موهای چرب و آسیب دیده است. این شامپو حاوی ترکیبات اختصاصی کنترل کننده چربی سر به همراه عوامل شوینده با پایه اسید آمینه ای است. موادی که به پوست کف سر و منافذ آن نفوذ می نماید و سبب استحکام و سلامت مو می گردد. این شامپو بدون سولفات بوده و در آن از بایوسورفکتانت های زیست تجزیه پذیر استفاده است. 

  • کاهش ریزش مو با تقویت سلول های بنیادی موجود در ریشه آن
  • کاهش دهنده چربی کف سر
  • کمک به ماندن موها در فاز رشد (آناژن)
  • کمک به افزایش استحکام ساختار مو
  • عدم استفاده از شوینده های حاوی گروه سولفور
  • محصولی لیپوزومال و حاوی پیش ساز ویتامین B5 

ALES &SLES FREE

روش مصرف :

موهای خود را خیس نموده سپس مقداری کمی از شامپو آناگین را بر روی کف سر ماساژ دهید سپس آبکشی نمایید، در صورت لزوم باید این عمل را تکرار نمایید چون شامپو با کف فراوان  حتما 2 تا 3 دقیقه بر روی موها باقی بماند و سپس آبکشی گردد. عوارض و یا نارضایتی از باقی ماندن شامپو برای دقیق بیشتر و آبکشی در هنگام اتمام فرایند دوش گرفتن و خروج از حمام گزارش نشده است.

هشدار مصرف :
این محصول برای استفاده خارجی است.
از تماس مستقیم با چشم خودداری نمایید.
در صورت تماس با چشم هایتان بهتر است با آب معمولی شستشو دهید تا کامل پاک گردد.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مواد تشکیل دهنده شامپو ضد ریزش موهای چرب آناگین فیس دوکس

آب دیونیزه ، دی سدیم کوکوئیل گلوتامات ، کوکامیدوپروپیل بتائین ، لائوریل گلوکوزاید ، دی سدیم MEA سولفوسوکسینات ، آندسیلنوئیل اوایت آمینواسیدز ، لوئوکونوستوک/رادیش رووت فرمنت فیلتریت، پیسوم ساتیووم (پی آ) اسپروت اکستراکت، فنوکسی اتانول ، سدین بنزوات ، گلیسیرین ، سدیم متابیسولفیت ، لاریکس یوروپیا وود اکستراکت ، زینک کلراید، کاملیا سیننسیس لیف اکستراکت ، سدیم لاکتات ، آرژنین ، آسپارتیک اسید، گلایسین ، آلانین ، سرین ، والین ، پرولین ، ترئونین ، ایزولوسین ، هیستیدین ، فنیل آلانین ، بوتیلن گلایکول ، لانتانا کامارا لیف اکستراکت ، الکل ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی ، ا.د.ت.ا ، لاکتیک اسید ، زینک پی سی ای .

روش مصرف :

یک میلی لیتر معادل 6 اسپری از محلول را توسط پاشنده آن دو بار در روز بر روی کف سر در مناطقی که دچار ریزش شده، اسپری کنید و برای تأثیر بهتر و در جهت تقویت جریان خون توسط حرکات دورانی ماساژ دهید. پس از مصرف از شستشو خودداری نمائید.
توصیه ما به شما استفاده از محلول تقویت کننده و ضد ریزش پس از شستشوی موی سر با شامپو تقویت کننده و ضد ریزش آناگین است.

چرا محلول آناگین یک از بهترین محلول های ضد ریزش مو در جهان است؟

این محلول با تقویت سلول های بنیادی فولیکول و فیبروبلاستهای درمال پاپیلا، تأثیر بر فاز رشد یا آناژن موی سر و مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز نوع 2، افزایش جریان گردش خون محیطی، افزایش انرژی رسانی به فولیکول موجب کاهش موفقیت آمیز ریزش موی سر و بهبود رشد آن می گردد.

این محلول حاوی: آناگین، ردنسیل، بیو انرژیازر، رووت بایوتک و مهار کننده اختصاصی 5 آلفا ردوکتاز 2 است.

آناگین ماده مؤثره ای مشتق شده از جوانه نخود ارگانیک بوده که با تاثیر بر سلول های زایای درمال پاپیلا و تحریک آنها به باز فعالی موجب کاهش ریزش موی سر هم در آقایان هم در خانمها می گردد. این ماده موجب افزایش ماندگاری موی سر در فاز رویش یا همان آناژن و کاهش ماندگاری در فاز ریزش یا تلوژن می گردد و در نتیجه موجب کاهش ریزش موی سر می شود.
ردنسیل، ماده مؤثره ای است که همانند یک گالوانیزور رشد موی سر با باز فعالی سلول های بنیادی و فیبروبلاستهای درمال پاپیلا عمل می نماید. ردنسیل ترکیبی از چهار ماده فعال زیر است: دی هیدروکوئرستین، گلوکوزاید یا DHQG و اپیگالوکتکین گالات گلوکوزاید یا EGCG2 و اسید آمینه گلایسین و زینک یا همان روی.
می دانیم گلایسین یک ماده حیاتی در شکل گیری ساختمان تار مو اولین لایه سلول های زایاست و در شکل گیری پروتئین کراتین نقش دارد. همچنین ماده زینک یا روی نیز از مهمترین مواد بازسازی و شکل گیری ساختمان مو می باشد. زینک نیز برای نقش آفرینی اسید آمینه سیستین در داخل ساختمان کراتین مهم و اساسی است. دو ماده DHQG و EGCG2 نیز ضمن دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی قوی نقش محافظتی و تقویتی خاصی را برای سلول های بنیادی مو ایفا می کند.
رووت بایوتک نیز از مواد مؤثره هایی است که موجب کاهش ریزش موی سر می گردد. این ماده با مهار فعالیت آنزیم 5 آلفا ردوکتاز و تحریک سلول های درمال پاپیلا این وظیفه مهم را انجام می دهد.
می دانیم که ریزش مو هم در خانمها و هم در آقایون رخ می دهد در 95 درصد از همه موارد ریزش موی سر که در کف سر رخ می دهد، علت اصلی ریزش افزایش حساسیت فولیکولهای موی سر به هورمون آندروژیک دی هیدرو تستسترون یا DHT می باشد. رووت بایوتک نشان داده شده است که موجب مهار قوی و شدید فعالیت اختصاصی آنزیم 5 آلفا ردوکتاز تیپ 2 (آنزیمی که موجب تبدیل تستسترون به دی هیدروتستسترون می گردد، می شود. بعلاوه در مطالعات دیگری نیز دیده شده است رووت بایوتک موجب تحریک سلول های درمال پاپیلا که در رشد موی سر تأثیر ویژه ای دارند می گردد.

بایوانرژایزر مشتقی است از عصاره دو نوع جلبک دریایی که در منطقه ای در فرانسه می روید. به نام های پلوتیا کانالیکولاتا و لامیناریا دیجیتاتا. بایوانژایز که حاصل تکنولوژی بایوتک مارین شرکت فرانسوی سپیک می باشد به عنوان یک محرک رشد موی سر عمل می نماید.
هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها