شامپو دابل افکت اس وی آی
3/4.3 رای   - 

شامپو دابل افکت اس وی آی

شامپوی ضد شوره و ضد ریزش قوی مناسب برای انواع الگوهای ریزش مو که همزمان دارای شوره، قارچ و عفونت پوست سر و حتی خارش پوست سر هستند.

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 13  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  6,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 10 امتیاز که برابر است با 5,000 تومان
موجود
128,400 تومان
تخفیف 20% درصد
102,720 تومان

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارش بالای 300 هزار تومان
نحوه ارسال
نحوه ارسال
پیشتاز / چاپار
کالای اورجینال
کالای اورجینال
ضمانت اصل بودن محصولات
خرید بدون ریسک
خرید بدون ریسک
تضمین 2 سال تاریخ انقضا

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اس وی آی - SVI Anti Hair Loss & Anti Dandruff Shampoo

شامپو دابل افکت اس وی آی یک شامپوی ضد شوره و ضد ریزش مو است. این شامپو مناسب انواع مو است. همچنین مناسب برای شوره های چرب و شوره های خشک نیز هست. شامپو دابل افکت اس وی آی علاوه بر تقویت موها و کمک به کاهش ریزش مو همزمان می تواند با ترکیبات موثره قوی به درمان شوره ها و کنترل آن کمک کند. 

این شامپو از یک سو حاوی ترکیبات تقویت کننده مو همچون کاپیکسیل، سائوپالمتو و کافئین است که به کنترل ریزش موی آندروژنیک یا همان ریزش ارثی هورمونی کمک میکند. از سوی دیگر این شامپو دابل افکت حاوی ترکیبات قدرتمندی مانند پیروکتون الامین و سالیسیلیک اسید است که می توانند به رفع و کنترل شوره های شدید و مقاوم به درمان کمک کنند.  

شامپو دابل افکت اس وی آی حاوی عصاره گیاهی رزماری، کافئین و بیوتین  و اوره  است که کف سر را التیام می بخشد و التهاب و قرمزی پوست سر را کاهش میدهد.

ویژگی های شامپو دابل افکت اس وی آی

  • موثر در کنترل ریزش مو با انواع الگوهای آندروژنیک
  • موثر در رفع شوره های شدید و مزمن
  • جلوگیری از خارش، التهاب و قرمزی پوست سر
  • موثر در رفع قارچ و عفونت های احتمالی پوست سر
  • تحریک رشد مو ، مغذی و تقویت ریشه مو
  • افزایش دهنده گردش خون مویرگی

موارد احتیاط در استفاده

  • قبل از مصرف لطفا بطری را تکان دهید.
  • از تماس با چشم ها خودداری شود. و در صورت تماس با اب فراوان بشورید.
  • شامپو را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید
  • پس از مصرف درب شامپو را بسته و در جای خشک و خنک نگهدای فرمایید.

روش استفاده :

مقدار کافی از شامپو دابل افکت اس وی آی را روی موهای مرطوب خود پخش نموده و به آرامی پوست سر را با نوک نرم انگشتان دستان خود ماساژ دهید و سپس آبکشی نمایید. شستشو را برای بار دوم تکرار کنید این بار پس از 30 ثانبه ماساز کف سر اجازه دهید کف فراوان روی سر شما به مدت 3 تا 5 دقیقه باقی بماند و سپس به خوبی آبکشی نمایید. از یان شامپو برای 8 هفته و هر هفته 2 الی 3 بار استفاده نمایید.

ترکیبات شامپو دابل افکت اس وی آی

آمونیوم لوریل اتر سولفات 70%، کوکو آمیدوپروپیل بتائین 30%، دی سدیم لورت سولفوساکسینات 33%، سدیم کلراید، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید 98%، گلیسیرین، بوتیلن گلایکول و آب و دکستران و استیل تترا پپتید-3 و تری فولیوم پرانتس فلاور اکستراکت، گلیسیرین، سرنوا سرولاتا فروت اکستراکت (عصاره سائوپالمتو)،  پیروکتون الامین، عصاره برگ رزماری، بیوتین، کافئین، مالتودکسترین، اوره، زانتان گام، هایدروکسی اتیل سلولز، فنوکسی اتانول، پروپیلن گلایکول، سالیسیلیک اسید، توکوفریل استات، اسانس مجاز کازمتیک، سیتریک اسید، تترا سدیم ا د ت آ، دی ام دی ام هایدنتیون، متیل کلرو ایزو تیازولینون، متیل ایزو تیازولینون 1.5%، آب دیونیزه.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها