شامپو ضد ریزش موهای خشک آناگین
47/4.6 رای   - 

شامپو ضد ریزش موهای خشک آناگین فیس دوکس

شامپو آناگین خشک تقویت کننده و ضد ریزش مناسب موهای خشک و پوست سر خشک حاوی ماده موثره آناگین به همراه شوینده های زیست تجزیه پذیر بر پایه آمینو اسید

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان
موجود
29,000 تومان
تخفیف 10% درصد
26,100 تومان

خرید بدون ریسک

شامپو ضد ریزش موی خشک آناگین - Facedoux Anagain Anti Hair loss shampoo

شامپو آناگین خشک ضد ریزش و تقویت کننده مخصوص موهای خشک و آسیب دیده است. این شامپو حاوی ترکیبات اختصاصی به همراه عوامل شوینده با پایه اسید آمینه است. موادی که به پوست کف سر و منافذ آن نفوذ می نماید و سبب استحکام و سلامت مو می گردد. این شامپو حاوی ماده موثره آناگین برای کاهش ریزش مو و رشد مجدد آن است همچنین دارای بیوسورفکتانت های ملایم و مخلوط آمینو اسید های است که به قوام و نرم کنندگی ساختار شافت مو کمک می کند.

شامپوهای ضد ریزش فیس دوکس بدون سولفات و حاوی بیوسورفکتانت های آمینو اسیدی است. همچنین حاوی ترکیب مجزایی از آمینو اسید هایی همچون فنیل آلانین، سرین، ایزولوسین، آلانین، والین، پرولین، ترئونین و هیستیدین بوده که از التهابات ناشی از سایر شوینده ها در پوست سر حساس به شدت می کاهد. 

♦️دارای پپتید آنتی میکروبیال مشتق لاکتیک اسید برای رطوب رسانی و نرم کنندگی پوست سر و جلوگیری از رشد فلور نامطلوب (باکتری مضر و انواع قارچ) پوست سر

♦️حاوی ردنسیل اولین ماده موثره مراقبت از مو در علم کازمتیک که بر اساس تحقیقات پزشکی در 84 روز نتایج بهتری از یک پروسیجر جراحی پیوند مو ارائه می دهد. مکانسیم اثر ردنسیل اثر گذاری بر سیستم سلول های بنیادی مو است که با فعال سازی آن باعث رشد و بازسازی آن می گردد.

♦️ حاوی آناگین برنده جایزه اولین ماده اولیه پیشرفته مراقبت از مو در جهان در سال 2014 از لابراتوار فراتر از زیبایی پاریس و همچنان بی رقیب است.

جزو اولین شامپوهای پره بیوتیک دنیااین شامپو را به همراه محلول ضد ریزش موی آناگین به همه کسانی که از ریزش مو همراه با پوست سر حساس رنج می برند توصیه می شود.

خواص ماده موثره آناگین در شامپو فیس دوکس

 • افزایش دهنده طول عمر موی سر
 • افزایش ضخامت تار مو در 90 روز
 • جلوگیزی از ورود مو به فاز استراحت و ریزش و ماندگاری مو در فاز رشد
 • همچنین افزایش رشد مو و افزایش نرخ موها در حال رشد به موهای در حال تخریب از 4 به 7.2 که نشان دهنده رشد قوی مو است.
 • حاوی سیستم پری بیوتیک بایواکولیا برای محافظت از فلور مطلوب پوست سر و محافظت از پیری مو

ویژگی های شامپو آناگین چرب 

 • کاهش ریزش مو با تقویت سلول های بنیادی موجود در ریشه آن
 • کاهش دهنده چربی کف سر با خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ 
 • کمک به ماندن موها در فاز رشد (آناژن)
 • کمک به افزایش استحکام ساختار مو  و افزایش ضخامت مو
 • حاوی سورفکتانت های ملایم بر پایه آمینو اسید و زیست تجزیه پذیر 
 • حاوی سیستم پربیوتیک محافظ پوست سر 
 • فاقد شوینده های گروه سولفور _ فاقد سولفات
 • محصولی لیپوزومال و حاوی پیش ساز ویتامین B5 

ALES & SLES FREE

روش مصرف شامپوهای آناگین

موهای خود را خیس نموده سپس مقداری کمی از شامپو را بر روی کف سر ماساژ دهید سپس آبکشی نمایید، در صورت لزوم باید این عمل را تکرار نمایید چون شامپوهای بدون سولفات در بار اول شستشو کف ناچیزی دارند و شستشو برای بار دوم توصیه می شود. در بار دوم پوست سر را با نوک نرم انگشتان به مدت یک دقیقه ماساژ دهید و بگذارید کف به مدت 3 الی 5 دقیقه روی موهای شما باقی بماند و سپس اقدام به آبکشی نمایدد. آبکشی باید بسیار با ملایمت و دقیق صورت گیرد که باقی مانده ای از شامپو بر روی سر باقی نماند. 
هشدار مصرف :
این محصول برای استفاده خارجی است.
از تماس مستقیم با چشم خودداری نمایید.
در صورت تماس با چشم هایتان بهتر است با آب معمولی شتشو دهید تا کامل پاک گردد.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

مواد تشکیل دهنده شامپو ضد ریزش موهای خشک  آناگین فیس دوکس

آب دیونیزه ، دی سدیم کوکوئیل گلوتامات ، کوکامیدوپروپیل بتائین ، لائوریل گلوکوزاید ، دی سدیم MEA سولفوسوکسینات ، لوئوکونوستوک/رادیش رووت فرمنت فیلتریت، پیسوم ساتیووم (پی آ) اسپروت اکستراکت، فنوکسی اتانول ، سدین بنزوات ، گلیسیرین ، سدیم متابیسولفیت ، لاریکس یوروپیا وود اکستراکت ، زینک کلراید، کاملیا سیننسیس لیف اکستراکت ، سدیم لاکتات ، آرژنین ، آسپارتیک اسید، گلایسین ، آلانین ، سرین ، والین ، پرولین ، ترئونین ، ایزولئوسین ، هیستیدین ، فنیل آلانین ، عصاره آلوئه ورا ، آلفا گلوکان اولیگو ساکارید ، پروپیلن گلایکول ،لسیتین ، استئارامین ،  الکل ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی ، ای دی تی ای ، لاکتیک اسید ،

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط