پک مراقبت از پوست خشک و دهیدارته فیس دوکس
1/5 رای   - 

پک مراقبت از پوست خشک و دهیدارته فیس دوکس

پک مراقبت از پوست خشک و مختلط فاقد آکنه که درگیر با کم آبی و کدری پوست هستند . این کیت مبتنی بر لاکتیک اسید و ویتامین سی در یک سیستم پاکسازی کننده لایه بردار ملایم و تخصصی است که علاوه بر آبرسانی خواص کلاژن سازی و ضد پیری دارد.

نا موجود
285,700 تومان
تخفیف 30% درصد
199,990 تومان

بجای 235,500 تومان

خرید بدون ریسک

پک مراقبت از پوست خشک و دهیدارته فیس دوکس

پک آبرسان قوی مناسب پوست خشک، نرمال و حتی پوست مختلط فاقد آکنه است. این کیت شامل سه محصول است که هدف آن پاکسازی، جوانسازی، آبرسانی قوی، لایه برداری ملایم و اصلاح عیوب پوستی است. سیستم شوینده کراتوزوم برای احیا و بازسازی پوست های دهیدراته که حاوی لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید است. کراتوزوم شوینده روزانه است و روزی دو بار استفاده می شود.  این شوینده حاوی ترکیبات پری بیوتیک برای حفاظت از میکروبیوم پوست است.

520520

همراه با این شوینده کرم آلفازوم 10 قرار دارد که براص مصرف طولانی مدت بسیار عالی است. این کرم آلفازوم حاوی 10 درصد لاکتیک اسید و سالیسیلیک اسید است که بخوبی پوست را اصلاح، آبرسانی و کلاژن سازی را تحریک میکند.

مزایای عملکردی پک مراقبت از پوست خشک و دهیدراته فیس دوکس

 • کیت تخصصی آبرسان و احیا کننده پوست خشک و دهیدارته
 • کمک به کلاژن سازی و الاستین سازی
 • کاهش خطوط و چروک های پوست صورت
 • لایه برداری ملایم روزانه برای اصلاح عیوب پوستی
 • برترین شوینده لایه بردار ملایم روزانه برای احیاء پوست
 • سیستم مرطوب کننده و رطوبت رسانی حرفه ای
 • کمک به کاهش بلمیش و ضایعات پوستی
 • کمک به کاهش آکنه در پوست خشک و نرمال
 • ترکیبت قدرتمند لاکتیک اسید و ویتامین سی

کرم هیدرازوم سی در کنار این دو محصول یک کرم با بافت غیر چرب و سبک است که یک کرم ویتامین سی کامل و تخصصی است که می تواند در کنار آلفازوم 10 یک سیستم قوی آبرسانی و جوان سازی ارائه کند. آلفازوم باعث جذب بهتر ویتامی سی آن می شود و هر دو کرم به تولید و سنتز کلاژن و الاستین در پوست کمک میکنند.

افراد داری پوست های خسته و کدر به خوبی با این کیت آبرسان قوی حاوی آلفازوم و هیدرازوم سی می توانند به اصلاح پوست خود و بازگردانی جوانی و شادابی آن امیدوار باشند.

عملکردی که برای این کیت آبرسان قوی پوست خشک فیس دوکس پیش بینی می شود بسیار جذاب و عالی خواهد بود. پس اگر پوست دهیدارته ای دارید و نوع پوست شما نرمال، خشک و یا مختلط کم چرب و بدون جوش است این کیت می تواند برای شما فوق العاده باشد.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی
 • ژل صورت کراتوزوم فیس دوکس
  44,880 تومان 52,800 تومان
  1 x

  ژل فیس واش کراتوزوم مناسب برای احیا و شادابی پوست صورت و گردن با خاصیت لایه برداری خفیف و آبرسانی عمیق پوست مناسب پوست خشک و بویژه برای پوست های مختلط

  44,880 تومان 52,800 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • کرم لایه بردار آلفازوم فیس دوکس
  73,100 تومان 86,000 تومان
  1 x

  Facedoux alphasome Peeling Creamکرم های لایه برداری آلفا هیدروکسی اسید با درصد های 10 و 15 ؛ لایه بردار ملایم برای رفع جای جوش و احیا کننده پوست برای کاهش چروک های سطحی و پاکسازی سلول های مرده پوست

  73,100 تومان 86,000 تومان
  موجود
 • کرم مرطوب کننده هیدرازوم سی فیس دوکس
  117,520 تومان 146,900 تومان
  1 x

  کرم مرطوب کننده و آبرسان قوی هیدرازوم حاوی ویتامین سی پایدار مناسب ترین سیستم آنتی اکسیدان و رطوبت رسان پوست برای استفاده در زیر ضد آفتاب برای مقابله با فتوایجینگ

  117,520 تومان 146,900 تومان
  موجود

برچسب ها