پن مایع ضد باکتری و قارچ
49/4.2 رای   - 

پن مایع فونگال استاپ اس وی آی

پن مایع غیر صابونی ضد باکتری و ضد قارچ مناسب صورت و بدن با انواع پوست جهت رفع جوش های بزرگ و عفونی و فولیکولیت همراه با اصلاح رنگ و بوی پوست - همچنین مناسب برای ژل بهداشتی آقایان

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 6  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 6 امتیاز که برابر است با 3,000 تومان
موجود
37,800 تومان
تخفیف 15% درصد
32,130 تومان

خرید بدون ریسک

پن مایع آنتی فونگال اس وی آی - SVI Fungal Stop Liquid Syndet

پن مایع یا همان سیندت مایع پاک کننده Fungal Stop پاک کننده غیر صابونی که سازگار با PH طبیعی پوست فرموله شده است. این فرآورده بسیار موثر برای کمک به درمان قارچ، خارش و خشکی پوست بوده و برای پیشگیری  از این موارد  بسیار مفید است.

این محصول با قدرت پاک کنندگی بالا و کف مناسب بر پایه ی کمپلکس ضد قارچ و ضد خارش می باشد که به درمان عفونت های پوستی و قارچی موضعی و سایر اختلالات پوستی مانند رفع بوی نامطبوع پوست بدن آسیب دیده در اثر قارچ و عفونت های مرتبط و همچنین جهت پیشگیری از عفونت ناحیه تناسلی آقایان بسیار مفید بوده و کمک شایانی می کند.

این پن مایع اس وی آی در کمک به شستشوی ملایم پوست دارای آکنه های عفونی و قارچی و رفع آکنه های بدن و فولیکولیت صورت و بدن بسیار مفید است و به تصحیح رنگ و صاف نمودن سطح پوست کمک می کند.

ویژگی های شوینده غیر صابونی حاوی اکتوپیروکس

  • نرم کننده و مرطوب کننده
  • بهبود خارش و التهاب موضعی
  • مخصوص پیشگیری و کمک به درمان بیماریهای قارچی پوست
  • کمک به شفافیت و یکنواخت شده رنگ پوست
  • کمک به اصلاح بوی نامطبوع بدن

روش مصرف :

پس از مرطوب نمودن پوست با آب ولرم ، مایع پاک کننده فانگال استاپ را روی نواحی مورد نظر پوست خود مالیده تا کف ایجاد گردد. سپس کف حاصله را پس از 2 دقیقه از روی پوست خود به خوبی آبکشی نمایید. مایع پاک کننده فانگال استاپ را روزی یک بار استفاده نمایید. در صورت لزوم برای درمان اختلال خاص پوست خود می توانید تا 3 بار در روز از این فراورده استفاده نمایید.

اخطار مصرف :

  • فقط برای مصرف خارجی استفاده شود.
  • از تماس چشمی با محصول خودداری شود و در صورت تماس چشم را با آب فراوان شستشو دهید.
  • در دمای معتدل و دور از نور خورشید نگه داری شود.
  • از دسترس کودکان به محصول خودداری شود.

ترکیبات سیندت مایع ضد قارچ اس وی آی

آمونیوم لوریل اتر سولفات، کوکو آمیدوپروپیل بتائین، آلفا هیدروکسی اسید AHA، دی سدیم لوریل سولفوسوکسینات، سدیم پیرولیدین کربوکسیلات، کوانتیوم 10 (کمپلکس صمغ زانتان، عصاره آلوئه ورا، ویتامین ث و ویتامین آ) اکتوپیروکس، عصاره ی پودری آلوئه ورا، کوپلیمر استایرن-آکریلات 301، گلیسیرین، عصاره گلیکولی کالاندولا، نانووایت، ویتامین ب 5، سیتریک اسید، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، EDTA، متیل ایزوتیازولینون، کلرو متیل ایزوتیازولینون، آب دیونیزه.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط