کرم ضد لک و روشن کننده قوی پیگمازوم سی فیس دوکس
57/4.1 رای   - 

کرم ضد لک و روشن کننده قوی پیگمازوم سی

Facedoux Pigmasome Arbutin Vitamin C Skin Lightening Cream


کرم پیگمازوم سی حاوی ویتامین سی پایدار با اثر ضد لک قوی و آلفا آربوتین با اثر روشن کنندگی بالا برای پوست های دارای تیرگی و لک مناسب برای انواع لک در بانوان و آقایان

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 12  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  6,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 4 امتیاز که برابر است با 2,000 تومان
موجود
128,000 تومان
تخفیف 15% درصد
108,800 تومان

خرید بدون ریسک

کرم ضد لک و روشن کننده قوی آربوتین و ویتامین سی فیس دوکس

پیگمازوم سی فیس دوکس نام جدیدترین محصول درموکازمتیک مراقبت از پوست است. این کرم دارای جدیدترین فرمولاسیون ضدلک ، روشن کننده ، ضد چروک و کلاژن ساز صنعت کازمتیک تا ماه اوت 2020 است. این محصول به عنوان یک مهار کننده رقابتی آنزیم تیروزیناز در محل اتصال ال تیروزین و ساپرس ملانوژنوزیز است. این امر موجب کاهش تولید رنگدانه یا ملانین می شود. این عمل توسط ماده موثره ی قدرتمند تر و گران قیمت تر از بتا آربوتین  یعنی آلفا آربوتین انجام میشود.

ماده موثره دیگر از میبل بایوکیمستری سولفورا وایت است که در فیس واش و کرم های پیگمازوم صورت و بدن نیز وجود دارد. این ترکیب فوق العاده دارای اثرات قدرتمندی در خنثی سازی گونه های واکنش گر اکسیژن و مهار آلفا ام اس اچ  هورمونی که سبب تحریک ساخت ملانین می گردد، است. 

ویتامین سی استفاده شده در پیگمازوم سی فیس دوکس ، پایدار ترین فرم ویتامین سی جهان است که موجب افزایش ساخت کلاژن ، بهبود ظاهر پوست و کاهش علائم پیر پوستی می شود. این ویتامین سی در واقع ویتامین سی بوستر است که موجب افزایش سطح ویتامین سی موجود در پوست شده که به شدت به کلاژن سازی و الاستین سازی پوست و نهایتا به بهبود چروک ها و کاهش سایز منافذ کمک میکند. 

ویژگی های کرم پیگمازوم سی

  • ضد لک قوی مناسب برای انواع لک بویژه لک ناشی از آفتاب ، ملاسما و افزایش سن
  • روشن کننده تن پوست 
  • ضد چروک و محرک ساخت کلاژن
  • کمک به حفظ ذخایر کلاژن و بازسازی آن
  • کمک به ساخت رشته های الاستین و بهبود حاصیت ارتجاعی پوست
  • مناسب و مورد نیاز برای افراد بویژه بالای 30 سال
  • کمک به درمان لک های ناشی از آفتاب و ناشی از افزایش سن
  • مناسب برای بانوان باردار
  • ضد لک غیر هیدروکینونی فاقد کوجیک اسید 

ترکیبات کرم ویتامین سی بوستر پیگمازوم سی

پی ایی جی 8 استئارات، ستئاریل اتیل هگزانوات و گلیسریل استئارات و استئاریل هپتانوات و ستیل الکل و بوتیل  استئارات و اولیو گلیسیریدز و ستئاریل کاپریلات و ستیل پالمیتات و سوربیتان سسکوییاولئات و استئاریک اسید و آب و توکوفرول و پتاسیم هیدروکسید، گلیسیرین، سدیم آسکوربیل فسفات، پلی آکریلامیدو سی 13-14 ایزوپارافین و لورت 7- لسیتین و آربوتین و لینولئیکاسید و لینولنیک اسید و توکوفرول استات و آسکوربیل پالمیتات و گلوتاتیون و الکل و آب، دکسپانتنول، لیپیدیم ساتییووم اسپرووت اکستراکت، گلیسیرین و لیسیتین و فنوکسی اتانول و آب، فنوکسی اتانول و متیل پارابن و اتیل پارابن و بوتیل پارابن و پروپیل پارابن و ایزو بوتیل پارابن، ویتکس آگنوس بری اکستراکت و لسیتین و آسکوربیل تترا ایزو پالمیتات و وجیتبل اویل و سیکلو دکسترین و الکل و آب، لاکتیک اسید، فسفولیپیدز و سوی ایزوفلاونز و لیسیتین و گلیسیرین و الکل، ایزو پروپیل میریستات، لیسیتین و توکوفرول، اسانس مجاز درموکازمتیک و آب 

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط