شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس
6/4.5 رای   - 

شامپو انار موهای رنگ شده بایو اسکین پلاس

BioSkinPlus Herbal Extract Pomegranate Color-Protecting Shampoo


شامپو عصاره انار درخشان کننده و پایدار کننده رنگ برای موهای رنگ شده و یا هایلایت و همچنین  آسیب دیده با یک سیستم آنتی اکسیدان طبیعی نوآورانه برای محصور نمودن رنگ در تار مو

  • زرشکی
موجود
49,600 تومان
تخفیف 15% درصد
42,160 تومان

خرید بدون ریسک

شامپو موهای رنگ شده انار بایو اسکین پلاس

شامپو انار بایو اسکین پلاس یک شامپوی ملایم و غیر تحریک کننده بر پایه عصاره طبیعی انار است که علاوه بر محافظت از تار موهای رنگ شده و دکلره شده و یا کراتینه شده از رنگ پریدگی مو نیز پیشگیری میکند. این شامپو توانایی اتصال هر چه بهتر رنگدانه های رنگ مو را به تار مو دارد و این امر موجب افزایش زیبایی و درخشان بودن موها می گردد. این شامپو سبب استحکام تار مو از درون شده و این امر موجب حفظ رنگ و درخشندگی ظاهری رنگ مو می شود.

این شامپو با دارا بودن پروتئین هیدرولیزه گندم و پرو ویتامین ب 5 به نرمی و لطافت هر چه بیشتر موهای آسیب دیده و تحت تاثیر مواد شیمیایی ناشی از اقدامات آرایشگاهی کمک شایانی می کند. توصیه می گردد همراه با این شامپو ، برای محافظت از تار مو و حفظ زیبایی و لطافت موها حتما از کاندیشنر و یا ماسک موی پس از حمام اویکالر اویدرم استفاده نمایید.

ویژگی های شامپو انار بایو اسکین پلاس

  • حفاظت از رنگ مو و ماندرگاری بیشتر و جلوگیری از کدر شدن و رنگ پریدگی موها
  • افزایش لطافت و درخشندگی مو
  • استحکارم مو و جلوگیری از تخریب بافت مو
  • مناسب برای موهای تیره و بلوند
  • حاوی عصاره انار
  • کمک به اتصال رنگدانه های رنگ مو به تارهای مو برای افزایش زیبایی و درخشان شدن مو
  • محافظت از تار مو در مقابل عوامل مخرب زیست محیطی
  • تغذیه مو و انتقال مواد تغذیه ای به سطح مو برای حس ابریشم گونه

روش مصرف

مقدار کافی از شامپو انار بایو اسکین پلاس را روی موهای مرطوب پخش کنید و به آرامی توسط نوک نرم انگشتان دو دست پوست سر را ماساژ دهید. پس از ٢  الی ٣ دقیقه می توانید با ملایمت آبکشی نمایید. در صورت نیاز می توانید عمل شستشو را تکرار شود.

ترکیبات شامپو انار بایو اسکین پلاس

کوکوآمیدو پروپیل بتائین، آمونیوم لوریل اتر سولفات، دی سدیم لورت سولفوکسینات، سدیم لوریل اتر سولفات صدفی، پروتئین هیدرولیز شده کراتین، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید، سدیم کلراید، عصاره انار، پروتئین هیدرولیز شده گندم، دی پانتنول، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید، اسید سیتریک، تترا سدیم ادت آ، دی ام دی ام هیدیشن، متیل کلرو ایزوتیازولینون، متیل ایزو تیازولینون، آب دیونیزه

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها