پک ضد لک پوست حساس بدن
16/3.9 رای   - 

پک ضد لک و روشن کننده پوست بدن

شامل یک عدد پن مایع ضد لک 220 میلی لیتری اس وی آی و یک عدد کرم ضد لک بدن 75میلی لیتری فیس دوکس مناسب برای انواع پوست بخصوص پوست های حساس 

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 6  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان
موجود
127,000 تومان
تخفیف 38% درصد
78,740 تومان

بجای 107,950 تومان

خرید بدون ریسک

پک ضد لک و روشن کننده بدن مناسب برای کاهش تیرگی کشاله ران و پوست بدن

پن مایع غیر صابونی  اس وی آی  با حجم مناسب مانند یک شامپوی بدن ، مناسب پوست های دارای لک و مستعد لک، ناشی از نور آفتاب و حاملگی و سایر عوامل هورمونی و محیطی با ترکیبات کاملا ایمن و به روز دنیا شامل کمپلکس بی نظیر نانووایت و همچنین ویتامین سی و آنتی اکسیدان محبوب و قوی گلوتاتیون است سایر مواد موثره این پن مایع آربوتین ، عصاره آلوئه ورا ، ویتامین های B5 و E ، امگا 3 و 6 علاوه بر پاک کنندگی عالی و سازگار با اسیدیته ی فلور میکروبی و باکتریایی پوست بدن به مرور از حجم لک های شما کم کرده و مانع از بروز لک جدید بر روی پوست بدن می گردد.

پن مایع اس وی آی مخصوص پوست صورت و بدن است.

کرم ضد لک و روشن کننده بدن فیس دوکس با حجم مناسب 75 میلی لیتری دارای ترکیبات شبیه به پن مایع اس وی آی که هر دو از مواد اولیه روز جهانی از سوئیس تهیه شده اند، بوده که علاوه بر تامین رطوبت لازم برای پوست به مرور علاوه بر پیشگیری قدرتمند از ایجاد لک بر روی پوست بدن ، لک های موجود را کم رنگ و از بین می برد. این پروسه بسته به حجم و نوع لک شما بنا بر تشخیص پزشک متخصص ممکن است زمان های متفاوتی طول بکشد. استفاده از یان کرم و پن هیچ محدودیتی در استفاده ندارند.

سایر ترکیبات مفید کرم ضد لک بدن : ویتامین E، ویتامین های سی محلول در چربی، سویا ایزوفلاون ها، اسیدهای چرب امگا 3 و 6 ، آربوتین ، عصاره ویتکس 

اخطار :

لطفا در صورت تشخیص تغییر رنگ پوست ناشی از عفونت های قارچی در نواحی مختلف بدن از جمله کشاله ران ، زیر بغل و سایر نقاط بدن از ترکیب پن ضد قارچ اس وی آی و کرم پیگمازوم بدن فیس دوکس استفاده فرمایید.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها