پکیج ضد آکنه و ماسکنه پوست صورت
20/3.8 رای   - 

پک ماسکنه آکنه زوم فیس دوکس

پک ضد ماسکنه آکنه زوم فیس دوکس شامل پن شستشو ضد آکنه  یک عدد، کرم ضد آکنه یک عدد و یک عدد کرم مرطوب کننده پوست های آکنه دار و مستعد آکنه جهت پیشگیری و درمان جوشهای صورت و جوش های ناشی از ماسکنه / مناسب برای آقایان و خانم ها / برطرف نمودن کومودون های سر سیاه

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 13  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  6,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 6 امتیاز که برابر است با 3,000 تومان
موجود
148,000 تومان
تخفیف 38% درصد
91,760 تومان

بجای 117,470 تومان

خرید بدون ریسک

روتین ضد آکنه و ماسکنه پوست صورت فیس دوکس

این پک مجموعه ای کامل از محصولات مورد نیاز روتین پوست های چرب و آکنه ای است که بصورت روزانه دو بار باید اقدام به استفاده از این سه محصول نمایید. پوست های چرب دهیدراته و چرب هیدراته دارای آکنه های متوسط تا شدید مشمولین استفاده از این سه محصول هستند. 

خصوصیات پک ضد آکنه صورت فیس دوکس :

  1. - شستشوی پوست با پن پربیوتیک ضد آکنه علاوه بر تمیز نمودن کامل پوست به درمان و جمع شدن منافذ و کنترل ترشح چربی پوست کمک شایانی می نماید.
  2. - پن غیر صابونی با سیستم بایواکولیا به فلور باکتریایی پوست شما آسیب نمی رساند و از پوست در مقابل استرس های محیطی و پیر پوستی و باکتریهای مولد آکنه محافظت می نماید. این پن به شدت چربی پوست را کنترل می کند. توصیه می شود بلافاصله بعد از شستشو صورت روی پوست نم دار خود از آبرسان پوست چرب استفاده کنید. 
  3. کرم آکنه زوم صورت صرفا مخصوص صورت و گردن بوده و دارای ترکیبات منحصر به فرد و تضمین شده برای رفع و کنترل جوش و کومدون های سر سیاه است. این کرم را فقط بر روی نواحی دارای جوش بزنید.
  4. - آبرسان آکنه زوم هایدرا یک آبرسان مخصوص پوست چرب و آکنه ای است که بخوبی از رطوبت طبیعی پوست شما محافظت نموده و مانع از بروز آکنه می گردد به همین دلیل که این آبرسان توانایی پیشگیری خوبی دارد محبوب افراد با پوست های خشک و مستعد بروز آکنه نیز هست.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها