پک روشن کننده ناحیه تناسلی بانوان
6/3.8 رای   - 

پک روشن کننده ناحیه تناسلی بانوان

پک شوینده و کرم روشن کننده نواحی ژنیتال بانوان حاوی پن مایع حرفه ای ضد قارچ و ضد التهاب فونگال استاپ با عصاره های گیاهی و کرم روشن کننده بدن پیگمازوم دارای آربوتین و گلوتاتیون به همراه ویتامین سی

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 11  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  5,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 8 امتیاز که برابر است با 4,000 تومان
موجود
111,600 تومان
تخفیف 25% درصد
83,700 تومان

بجای 90,920 تومان

خرید بدون ریسک

پک روشن کننده ناحیه تناسلی بانوان - Intimate Skin Lightening Package

نواحی تناسلی اغلب افراد به صورت طبیعی تیره از حد معمول است و این پدیده ناشی از تولید ملانین بیشتر از حد در مقایسه با سایر نواحی بدن اتفاق می افتد. این اتفاق اغلب در نواحی همچون آرنج و زانو ها نیز دیده می شود. اما با توجه به تجربه متخصصین عمده دلیل تیرگی ها در نواحی تناسلی می تواند ناشی از عواملی همچون خشکی پوست، عدم رعایت بهداشت، چین خورگی و عفونت و حتی قارچ ها باشند.

لذا پیشنهاد فروشگاه هشت مارس به شما استفاده از پک حاوی پن مایع ضد قارچ و باکتری فونگال استاپ اس وی آی به همراه کرم روشن کننده بدن پیگمازوم فیس دوکس است. 

پن ضد قارچ اس وی آی حاوی عصاره گل قاصدک است. این عصاره به شدت ضد التهاب است و حاوی بتاکاروتن و ویتامین سی و نیاسینامید، کافئین، فلاونوئیدها و چربی های طبیعی است که بسیار به روشن شدن پوست در استفاده منظم کمک میکند. 

این پن بانوان می تواند تا حدودی به سنتز کلاژن پوست و پیشگیری از تخریب آن نیز کمک کند. همچنین این پن مایع دارای گیاه زاتاریا است که به نوعی می توان آن را مترونیدازول موضعی نام نهاد. این پن مایع بانوان حاوی عصاره چای سبز است و علاوه بر قدرت آنتی اکسیدانی از پیر پوستی و تخریب چربی های طبعی پوست این ناحیه جلوگیری میکند. 

کرم پیگمازوم بدن فیس دوکس دارای ترکیبات مدرن از جمله آربوتین و گلوتاتیون است. این کرم حاوی ویتامین سی نیز بوده و به خوبی علاوه بر کاهش تیرگی ها به جوان سازی پوست کمک میکند.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها