پک مراقبت از پوست دست هیدرازوم فیس دوکس
5/4.6 رای   - 

پک مراقبت از پوست دست هیدرازوم فیس دوکس

پک مرطوب کننده و آبرسان مراقبت از پوست دست مبتلا به اگزما یا همان درماتیت دست در دوران پاندمی کرونا

نا موجود
46,000 تومان
تخفیف 30% درصد
32,200 تومان

بجای 61,550 تومان

خرید بدون ریسک

پک مراقبت از پوست دست مبتلا به اگزما هیدرازوم فیس دوکس

در پاندمی کرونا به علت الزام به شستشو دست بیشتر از حد معمول با شوینده های رایج همچون صابون ها و مایعات دستشویی پوست دست اکثر افراد دچار اگزمای دست شده یا دست کم نشانه هایی همچون قرمزی، خارش، درد، خشکی ، تا حد لایه برداری و پوسته پوسته شدن، ترک، تاول می شوند. در این شرایط لازم است که برای کنترل و بهبود اگزما بجای شوینده های رایج از پن های کرم دار و مرطوب کننده همچون هیدرازوم فیس دوکس استفاده شود. همزمان با این پن ها پس از شستشو نیاز است که پوست دست با کرم مرطوب کننده مخصوص پوست دست به دفعات در طول روز برای بهبود اگزما و نشانه های آن مرطوب نگه داشته شود.

اگزمای دست چیست؟

اگزمای دست که به عنوان درماتیت دست نیز شناخته می شود یک بیماری شایع است که حدود 10٪ از جمعیت را در شرایط پاندمی کرونا درگیر می کند. ژنتیک و آلرژن های تماسی و مواد تحریک کننده در چکاندن ماشه این شکل از اگزما نقش دارند. این بیماری اغلب در افرادی که در تمیز کردن ، پذیرایی ، آرایشگری ، مراقبت های بهداشتی و مکانیکی کار می کنند ، جایی که ممکن است با مواد شیمیایی و سایر مواد تحریک کننده تماس پیدا کنند ، رایج بوده است اما اکنون با وجود شیوع کرونا ویروس تقریبا در بین همه افراد با سنین و جنسیت مختلف رایج شده است. انواع اگزما باعث خارش و قرمزی پوست می شود اما در مواردی همچون اگزمای دست ممکن است که نشانه ها کمی متفاوت باشند. با این وجود در اکثر مواقع خارش و قرمزی پوست در اگزمای دست نیز دیده می شود.

اگزمای دست مسری نیست و نمی توانید به آن از طریق شخص دیگری مبتلا شوید و یا آن را به شخص دیگری بدهید. حتی در این صورت، علائم اگزمای دست می تواند بر عزت نفس و توانایی فرد در انجام کار تأثیر بگذارد.  

برای درمان و بهبود اگزمای دست شما باید در کنار داروها و پمادهای مخصوصی که پزشک متخصص پوست برای شما تجویز کرده اند از یک شوینده مناسب همچون پن هیدرازوم و یک کرم مرطوب کننده و آبرسان با خاصیت رطوبت بخشی مناسب همچون هیدرازوم دست فیس دوکس استفاده کنید.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها