پک مراقبت از پوست درماتیت دست
4/4.5 رای   - 

پک مراقبت از پوست دست مبتلا به درماتیت دست

پک شوینده غیر صابونی و مرطوب کننده به همراه کرم  آبرسان و مرطوب کننده جهت مراقبت از پوست دست مبتلا به اگزما یا همان درماتیت دست در دوران پاندمی کرونا

امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 7  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  3,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 7 امتیاز که برابر است با 3,500 تومان
موجود
86,000 تومان
تخفیف 38% درصد
53,320 تومان

بجای 67,525 تومان

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارش بالای 200 هزار تومان
نحوه ارسال
نحوه ارسال
پیشتاز / چاپار
کالای اورجینال
کالای اورجینال
ضمانت اصل بودن محصولات
خرید بدون ریسک
خرید بدون ریسک
تضمین 2 سال تاریخ انقضا
اطلاع رسانی

پک مراقبت از پوست دست مبتلا به درماتیت دست

در پاندمی کرونا به علت الزام به شستشو دست بیشتر از حد معمول با شوینده های رایج همچون صابون ها و مایعات دستشویی پوست دست اکثر افراد دچار اگزمای دست شده یا دست کم نشانه هایی همچون قرمزی، خارش، درد، خشکی ، تا حد لایه برداری و پوسته پوسته شدن، ترک، تاول می شوند. در این شرایط لازم است که برای کنترل و بهبود اگزما بجای شوینده های رایج از پن های کرم دار و مرطوب کننده همچون اوی هیدرا اویدرم استفاده شود. همزمان با این پن ها پس از شستشو نیاز است که پوست دست با کرم مرطوب کننده مخصوص پوست دست به دفعات در طول روز برای بهبود اگزما و نشانه های آن مرطوب نگه داشته شود.

پن اوی هیدرا اویدرم دارای قاب پلاستیکی لوکسی است که برای استفاده در فضای مرطوب حمام و سرویس های بهداشتی در مقابل آلودگی و رطوبت بسیار استفاده راحت و مطلوبی دارد.

اگزمای دست چیست؟

اگزمای دست که به عنوان درماتیت دست نیز شناخته می شود یک بیماری شایع است که حدود 10٪ از جمعیت را در شرایط پاندمی کرونا درگیر می کند. ژنتیک و آلرژن های تماسی و مواد تحریک کننده در چکاندن ماشه این شکل از اگزما نقش دارند. این بیماری اغلب در افرادی که در تمیز کردن ، پذیرایی ، آرایشگری ، مراقبت های بهداشتی و مکانیکی کار می کنند ، جایی که ممکن است با مواد شیمیایی و سایر مواد تحریک کننده تماس پیدا کنند ، رایج بوده است اما اکنون با وجود شیوع کرونا ویروس تقریبا در بین همه افراد با سنین و جنسیت مختلف رایج شده است. انواع اگزما باعث خارش و قرمزی پوست می شود اما در مواردی همچون اگزمای دست ممکن است که نشانه ها کمی متفاوت باشند. با این وجود در اکثر مواقع خارش و قرمزی پوست در اگزمای دست نیز دیده می شود.

اگزمای دست مسری نیست و نمی توانید به آن از طریق شخص دیگری مبتلا شوید و یا آن را به شخص دیگری بدهید. حتی در این صورت، علائم اگزمای دست می تواند بر عزت نفس و توانایی فرد در انجام کار تأثیر بگذارد. برای درمان و بهبود اگزمای دست شما باید در کنار داروها و پمادهای مخصوصی که پزشک متخصص پوست برای شما تجویز کرده اند از یک شوینده مناسب همچون پن هیدرازوم یا پن اوی هیدرای اویدرم و یک کرم مرطوب کننده و آبرسان با خاصیت رطوبت بخشی مناسب همچون هیدرازوم دست فیس دوکس استفاده کنید.

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها