پک ضد جوش و آکنه اسپات فیس دوکس
2/5 رای   - 

پک ضد جوش و آکنه اسپات فیس دوکس

پک مخصوص پوست چرب و آکنه دار دارای جای جوش با رنگ قرمز و قهوه ای حاوی فیس واش تخصصی پری بیوتیک به همراه ژل گلایکولیک اسید حاوی آلفا آربوتین و ژل مرطوب کننده قوی آنتی اکسیدان

موجود
412,300 تومان
تخفیف 30% درصد
288,610 تومان

بجای 350,455 تومان

خرید بدون ریسک

پک روشن کننده آکنه اسپات فیس دوکس

این پک ضد آکنه اسپات فیس دوکس مناسب برای افرادی است که از اسکار و لک های قرمز و قهوه ای جوش های صورت رنج می برند و هنوز هم با چربی پوست صورت و شیوع مجدد آکنه درگیری دارند. این کیت حاوی برترین شوینده آمینو اسیدی پوست چرب ایران یعنی فیس واش آکنه زوم است که یک سیستم بدون شوینده سولفاته و آمینو اسیدی است که در کنار یک سیستم محافظتی میکروبیوم پوست بنام بایو اکولیا فرموله شده است. این فیس واش حاوی مواد موثره ی جذابی همچون سبولس و پور اوی است.

قدرت کنترل چربی و ترمیم کنندگی این فیس واش به شدت بالا است و پوست را به وضعیت سالم خود باز میگرداند. در کنار این فیس واش ما برای شما ژل حاوی گلایکولیک اسید و آلفا آربوتین قرارداده ایم که یک ژل کرم چند منظوره قدرتمند برای رفع انواع آکنه و بهبود لک های قهوه ای و قرمزی های جای جوش است. این ژل آکنه زوم آلفا از برترین های کنترل چربی و کلاژن سازی نیز هست.

ویژگی های پک ضد آکنه اسپات فیس دوکس

  • کیت تخصصی ضد جوش و ضد لک جای جوش قوی
  • حاوی شوینده صورت آکنه زوم جهت شستشوی روزانه
  • حاوی ژل آکنه زوم آلفا با خاصیت ضد جوش و ضد لک قوی
  • حاوی ژل مرطوب کننده و آنتی کسیدان قوی سیکازوم
  • دارای گلایکولیک اسید برای کنترل چربی و رفع لک
  • دارای آلفا آربوتین برای روشن شدن پوست و جای جوش
  • دارای اپی کالمین جهت کاهش PIE قرمزی جای جوش
  • حاوی سیستم آبرسان قدرتمند مناسب انواع پوست
  • بافت کاملا سبک مناسب پوست های کم تحمل

برای آبرسانی به پوستی که تحت درمان آکنه زوم آلفا است و نیاز به کاهش قرمزی و التهاب جای جوش دارد، ما ژل سیکازوم را در نظر گرفته ایم. استفاده از این ژل روی تمام انواع پوست با هر شرایطی دلپذیر است. ژل سیکازوم یک آبرسان و مرطوب کننده و آنتی اکسیدان بسیار قوی حاوی اپی کالمین است که سریعا التهابات ناشی از جوش و قرمزی را کاهش میدهد.

وجود ژل سیکازوم در کنار محصولاتی مانند ژل آکنه زوم آلفا و یا حتی در کنار ژل کرم آزلائیک اسید برای بهبود لک، اسکار و قرمزی پس از آکنه حیاتی است بخصوص که فرد هنوز درگیری آکنه دارد. برای اطلاع از روش استفاده صحبح این سه مورد در این کیت روشن کننده آکنه اسپات که بسیار تکسچر جذابی هم دارد حتما در چت آنلاین با ما در تماس باشید.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها