کرم ضد آفتاب فتوزوم پوست خشک فیس دوکس
91/4.2 رای   - 

کرم ضد آفتاب پست پروسیجر فتوزوم

Facedoux Photosome Post-Procedure sunscreen


کرم ضد آفتاب رنگی پوست خشک و بعد از مراقبت های ویژه  با SPF 30 مناسب برای پوست خشک و یا پوست نیازمند مراقبت بعد از اقدامات کلینیکی از جمله انواع لایه برداری، لیزرهای جوان کننده، میکرونیدلنیگ و ..

  • کد II
  • کد III
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 5  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  2,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 5 امتیاز که برابر است با 2,500 تومان
موجود
56,000 تومان
تخفیف 35% درصد
36,400 تومان

خرید بدون ریسک

کرم ضد آفتاب پوست خشک و پست پروسیجر فتوزوم فیس دوکس -  Facedoux Photosome Sunscreen Cream

شما باید هر روز در مجاورت روشنایی روز ضد آفتاب با SPF مناسب استفاده کنید. با این حال پس از انجام اعمال زیبایی سایشی و لایه برداری، میزان نیاز پوست شما به ضد آفتاب بسیار زیاد و مهم می شود. لایه بردارهای شیمیایی و فیزیکی ، لیزر درمانی و میکرونیدلینگ می توانند پروسیجر های عالی در برنامه مراقبت از پوست شما برای رفع نگرانی های مربوط به بافت ، لک های مقاوم  و چین و چروک های عمیق باشند. اما مهم است که به خاطر داشته باشید که این روش های درمانی چهره شما را خام و در معرض آسیب UV قرار می دهند. عدم استفاده از محافظت مناسب با ضد آفتاب برای پوست آسیب پذیر ، پس از انجام پروسیجر های درمانی و زیبایی، نه تنها می تواند تمام مزایای درمان شما را از بین ببرد بلکه باعث عوارضی مانند تغییر رنگ و التهاب می شود.

کرم ضد آفتاب پوست خشک با خاصیت مرطوب کنندگی بسیار مناسب جهت محافظت در برابر نور ماوراء بنفش و همچنین خشکی پوست در هنگام در معرض نور خورشید بودن پوست که به خوبی در مقابل پیر پوستی ناشی از آفتاب از پوست محافظت  می نماید.

این کرم مناسب افراد با پوست های خشک، حساس و معمولی بوده و نیاز یک پوست خشک و حساس به عوامل رطوبت رسان و مرطوب کننده و هر آنچه که برای آبرسانی و تغذیه ی پوست نیاز است تامین می کند. به همین دلیل بهترین محاظت از پوست را بعد از مراقبت های ویژه بر روی پوست همچون اعمال زیبایی و درمانی به عمل می آورد.

 این ضد آفتاب پوست خشک با بکارگیری ترکیبی از انواع فیلترهای اشعه ماوراء بنفش با SPF30 تمامی طیف های این اشعه شامل UVA و UVB و همچنین اشعه مادون قرمز (IR) را پوشش می دهد. میزان محافظت این کرم در مقابل پرتو های UVA ماکزیمم مقدار ممکن است.

کرم ضد آفتاب مرطوب کننده پوست خشک فتوزوم فیس دوکس حاوی فیلتر تینوسورب اس و تینوسورب ام است.

این کرم رنگی و در دو کد رنگ ارائه شده است که دارای پوشانندگی بسیار عالی و طولانی مدت در طول روز است. پوشانندگی آن برای حالت استفاده جهت میکاپ بوده و در صورت در معرض نور آفتاب بودن باید دست کم هر سه ساعت تجدید شود.

ویژگی های کرم ضد آفتاب پست پروسیجر فتوزوم فیس دوکس

• دارای حداکثر حفاظت در برابر اشعه های مضر خورشید (IR , UVB , UVA) 
• رنگی با کاور عالی و مناسب پوستهای معمولی و خشک و حساس 
• مطابق با آخرین استاندارد های اتحادیه اروپا(COLIPA
• محافظت از DNA و سلولهای بنیادی پوست 
• مقاوم در برابر تعریق و شست و شو 
• هیپوآلرژنیک و دارای PH سازگار با پوست 

طریقه مصرف :

قبل از در معرض قرار گرفتن آفتاب مقدار مناسبی از کرم فوتوزوم را روی پوست به طور یکسان بمالید و بعد از 5 دقیقه این کار را تکرار کنید راز بهینه سازی نحوه استفاده از ضد آفتاب برای بیشترین محافظت در این کار است. پس از 15 دقیقه که کرم بر روی پوست بماند خود به خود نباید ردی از بژ به صورت غیر طبیعی بماند. لطفا پس از 2 الی 3 ساعت در صورتی که در مجاورت نور آفتاب قرار خواهید گرفت ضد آفتاب را تمدید کنید. 

هشدار مصرف :

  • از مصرف کرم در دور چشم و زخمهای باز خودداری شود.
  • در صورت بروز حساسیت از ادامه مصرف خودداری کرده  و به متخصص پوست مراجعه نمایید.
  • دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم ضد آفتاب فوتوزوم فیس دوکس SPF 30 

بنزوفنون -3، تری اتوکسی کاپریلیل سیلان، متیلن بیس بنزوتریازولیل، تترا متیل بوتیل فنل و آب و دسیل گلوکوزاید و پروپیل گلایکول و زانتان گام، بیس اتیل هگزیل اکسی فنول متوکسی فنیل تریازین، اکتوکریلین پلی آکریل آمید و C13-14 ایزوپارافین و لورت7 ، بوتیل متوکسی دی بنزویل متان،  کربومر و سوربیتان اولئات و پارافین مایع و پلی سوربات 80 و کاپریلیک/کاپریک تری گلیسرید و تراید-ست 6 ، ستیل الکل، ایزو پروپیل میرستات، فنوکسی اتانول متیل پارابن، بوتیل پارابن، اتیل پارابن و پروپیل پارابن اد ت آ، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آلومینیوم هایدروکساید و دایمتیکون متیکون کوپلیمر
هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها