پن تریوزوم زینک پلاس
50/4.6 رای   - 

پن آنتی باکتریال زینک پلاس تریوزوم فیس دوکس

پن تریوزوم زینک پلاس حاوی زینک پریتیون و تری کلوکربان ،شوینده صورت و بدن انواع پوست - جایگزین مناسب شامپو بدن روزانه برای اصلاح میکروبوم پوست و بوی نامطبوع و پیشگیری از عفونت های پوستی

 • 100g
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 2  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,000 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان
موجود
35,800 تومان
تخفیف 20% درصد
28,640 تومان

خرید بدون ریسک

سیندت بار تریوزوم زینک پلاس فیس دوکس - Facedoux Triosome Zinc Plus Syndet Bar

یک شوینده مناسب و غیر صابونی جهت استفاده روزانه به منظور حفظ بهداشت و سلامت پوست صورت و بدن می باشد. همچنین این پن علاوه بر خاصیت پاک کنندگی پوست از آلودگی های روزمره با خاصیت آنتی باکتریال خود در فرمولاسیونی جدید از ایجاد بوی نامطبوع بدن جلوگیری کرده و به پوست لطافت و شادابی می بخشد.

این محصول با دارا بودن سیستم محافظتی پربیوتیک و زینک پریتیون و تری کلوکربان علاوه بر کاهش فعالیت بیش از حد غدد سباسه از هر گونه التهاب و رشد باکتری های مضر در نواحی حساس بدن (که با رطوبت درگیر هستند) که باعث بوی نامطبوع و پیر پوستی می شود جلوگیری می کند.

شوینده غیر صابونی درماتیت سبورئیک

این پن با اسیدیته 6 و تغذیه پوست توسط مواد پره بیوتیک از رشد قارچ و عوامل میکروبی و عفونت زا جلوگیری کرده و میکروبیوتا ی پوست را اصلاح می کند که منجر به اصلاح بوی پوست و تعریق بدن می شود. پن زینک پلاس لایه های خشک سلول های مرده سطح پوست را در خود حل نموده و جدا می کند. این به معنی کمک به روند طبیعی دسکوامیشن یا همان پوسته ریزی طبیعی است. طبق تحقیقات آزمایشگاهی بر روی بافت زنده ی پوست این پن بهترین جایگزین برای شامپوهای بدن در استفاده روزانه جهت استحمام است.

ویژگی های پن زینک پریتیون تریوزوم فیس دوکس

 • شوینده زینک پریتیون غیر صابونی
 • پاکسازی پوست از عوامل میکروبی و قارچی 
 • کمک به رفع آکنه و کومدونهای چرکی 
 • جلوگیری از بوی نامطبوع پوست و اصلاح آن
 • حفظ اکوسیستم طبیعی  و اسیدی پوست 
 • مناسب برای شستشوی پوست مبتلا به درماتیت سبورئیک

روش مصرف پن زینک پلاس 

ابتدا پوست را با آب ولرم خیس نموده و سپس پن فیس دوکس را روی آن مالیده تا کف ایجاد گردد. سپس پوست را با آب سرد شستشو دهید. حداقل 2 بار در طی شبانه روز از پن تریوزوم نظر فیس دوکس روی پوست صورت استفاده نمایید.  در صورت دستور پزشک برای اصلاح بوی بدن می توانید بر روی پوست بدن نیز در روز 2 بار استفاده کنید. حتما با کف ایجاد شده در دستان خود یا کف ایجاد شده روی لیف ، پوست را آغشته کنید و از تماس مستقیم پن با پوست صورت خودداری کنید تا دچار پوسته ریزی شدید نشوید.


نکات قابل توجه در استفاده از پن تریوزوم

 • پن را فقط برای مصرف خارجی استفاده نمایید
 • از تماس مستقیم با چشم خودداری شود
 • در صورت تماس چشمها را با آب فراوان شستشو دهید
 • پن باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات پن تریوزوم زینک پلاس فیس دوکس 

دی سدیم لوریل سولفوسوکسینات، پتاسیم لوریل سولفات، سدیم لوریل سولفات، سدیم لوریل اتر سولفات، بتائین، تری کلوکربان ، روغن کرچک، زینک پریتیون ، زینک پرولیدون کربوکسیلات، عصاره درخت کاج، تی تری اویل (روغن درخت چای)، آلفاگلوکان اولیگو ساکارید، مخلوط ایزوتیازولینون و کلرو متیل ایزوتیازولینون، اسانس و رنگ مجاز آرایشی، آب دی ام./.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط