ژل صورت پیپگمازوم
90/4.4 رای   - 

ژل صورت پیگمازوم فیس دوکس

شوینده ملایم غیر صابونی صورت مناسب پوست های تیره و دارای لک - ژل شستشوی ملایم صورت حاوی آربوتین و گلوتاتیون با سورفکتانت های زیست تجزیه پذیر و آمینو اسیدی

  • بنفش
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 3  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 3 امتیاز که برابر است با 1,500 تومان
موجود
79,400 تومان
تخفیف 15% درصد
67,490 تومان

خرید بدون ریسک

فیس واش ضد لک پیگمازوم فیس دوکس - Facedoux Pigmasome Face wash

ژل شوینده غیر صابونی پیگمازوم فیس دوکس یک شوینده مناسب جهت صورت های دارای لک و یا مستعد بروز لک می باشد.  این محصول بسیار ملایم بوده و علاوه بر پاک کنندگی فوق العاده پوست صورت از آلودگی های روز مره و همچنین چربی ترشح شده ی صورت و مواد آرایشی و ضد آفتاب استفاده شده در طول روز قادر است با کمک به برطرف کردن لک ها و تیرگی های پوست، باعث روشن تر شدن آن گردد. این شوینده ضمن حفظ شادابی و طراوت پوست می تواند به رفع تیرگی های ناشی از نور آفتاب، افزایش سن، بارداری، پیری و لک های ناشی از جای جوش و جای زخم کمک شایانی نماید.

این محصول دارای سیستم محافظتی پری بیوتیک بایواکولیا جهت محافظت از فلور میکروبی مفید، اکوفلور  پوست صورت برای حذف پاتوژن ها و فلور نامطلوب پوست است. ژل فیس واش فیس دوکس دارای یک سیستم آنتی اکسیدان طبیعی به همراه ترکیب لیپوزومال سولفورا وایت شرکت میبل سوئیس است که اثر بخشی آن جهت روشن کنندگی پوست بر روی پوست های مردم خاورمیانه و آسیا اثبات شده است.

این محصول یک شوینده ملایم و حاوی بیوسورفکتانت های زیست تجزیه پذیر بوده و علاوه بر قدرت روشن کنندگی پوست با دو مکانیسم خنثی سازی رایکال های ROS و همچنین مهار   α-MSH  در پوست ، دارای ترکیبی فوق العاده از آمینو اسیدهای مفید برای تقویت پوست، بازسازی، رطوبت رسانی و محافظت از آن است. 

استفاده همزمان از کرم های پیگمازوم صورت و یا پیگمازوم بدن برای دستیابی به نتیجه مطلوب تر توصیه می گردد. از این فیس واش همزمان با کرم ویتامین سی فیس دوکس نیز می توانید استفاده نمایید.

ویژگی های سیندت ژل ضد لک فیس دوکس 

  • به طور موثری فرایند تشکیل ملانین را در پوست مهار می کند.
  • شرایط روشن کنندگی استثنایی را برای پوست صورت فراهم می کند.
  • لک های ناشی افزایش سن (age spots) و تغییر رنگ پوست صورت را اصلاح می کند.
  • اثرات روزمره استرس زا همانند عوامل بیولوژیکی و شیمیایی و محیطی بر روی پوست را کاهش می دهد.
  • تن پوست را یکدست و اصلاح می کند.

اگر پوست شما به رنگ سفید یا زرد رنگ دیده می شود پس تن پوست شما گرم است. اگر پوست شما به رنگ صورتی، رزی، قرمز پایه آبی دیده می شود پس تن پوست شما سرد است. اگر پوست به رنگ خاکستری دیده شود احتمالا این پوست دارای یک رنگ چهره زیتونی با یک زیرتن خنثی است. 

نحوه مصرف فیس واش پیگمازوم 

ابتدا پوست صورت را با آب ولرم خیس نموده سپس با مقدار مناسبی از ژل فیس واش پیگمازوم فیس دوکس در میان دستان تمیز خود _تاکید می شود دست ها پاکیزه باشند_ کف ایجاد نموده و بر روی پوست خود بمالید، در صورتیکه پوست شما بعد از شستشو خیلی خشک نخواهد شد با تجربه ای که در استفاده به دست می آورید سعی کنید زمان ماندگاری کف و یا ماساژ صورت توسط کف ایجاد شده را تا 60 ثانیه یا بیشتر ادامه دهید و سپس با آب نسبتا سرد تری به خوبی آبکشی نمایید.

همواره سعی نمایید در تمام طول سال از آب ولرم برای شستشوی صورت خود استفاده نمایید برای مطالعه بیشتر توصیه میکنیم مقاله اشتباهات رایج در شستشوی صورت نوشته دکتر فریدفر را مطالعه فرمایید.

اخطار مصرف :

  1. این محصول فقط برای استفاده خارجی بوده و مورد مصرف دیگری ندارد.
  2. محصول را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.
  3. از تماس مستقیم با چشم خودداری کنید و در صورت تماس چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.
  4. در صورت بروز هر گونه حساسیت ابتدا از مصرف مجدد خودداری نموده و سپس با پزشک متخصص پوست مشورت نمایید.

ترکیبات فیس واش پیگمازوم فیس دوکس 

آب دیونیزه، دی سدیم کوکوئیل گلوتامات، کوکوآمیدو پروپیل بتائین، سدیم لائوریل سارکوزینات، پی ای جی 150 دی استئارات، گلیسیرین سدیم پی سی ای، سدیم لاکتات، آرژنین، آسپارتیک اسید، پی سی ای گلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترئونین، ایزولوسین، هیستیدین، فنیل آلانین و آب، لیپیدیم ساتییووم اسپرووت اکستراکت، گلیسیرین و لیسیتین و فنوکسی اتانول و آب، سلولز، پی ای جی 7 گلیسیرین کوکوآت، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آلفا گلوکان اولیگوساکارید، ا.د.ت.آ، لاکتیک اسید، متیل کلرو ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون.

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط