ژل صورت هیدرازوم فیس دوکس
80/4.4 رای   - 

ژل صورت هیدرازوم فیس دوکس

سیندت ژل هیدرازوم یک فیس واش (شوینده صورت) غیر صابونی صورت مناسب پوست های خشک و حساس است. این فیس واش ملایم و کرمی بوده و دارای سیستم پری بایوتیک محافظ پوست است.

 • آبی
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 3  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 2 امتیاز که برابر است با 1,000 تومان
موجود
67,300 تومان
تخفیف 15% درصد
57,205 تومان

خرید بدون ریسک

فیس واش هیدرازوم فیس دوکس - Facedoux Hydrasome Face Wash

شوینده مایع غیر صابونی کرم دار هیدرازوم فیس دوکس یک محصول مناسب برای روتین پوست صورت در استفاده روزانه به منظور بهداشت و پاکسازی پوست های خشک و حساس است. این محصول یک شوینده بسیار ملایم و قدرتمند در پاکسازی آلودگی های روزمره از سطح و منافذ پوست  بوده و همزمان دارای خاصیت مرطوب کنندگی بوده و پس از استفاده پوست را لطیف تر و شاداب تر می نماید. فیس واش هیدرازوم فیس دوکس حاوی سدیم پی سی ای و سیستم محافظ پره بیوتیک برای حفظ جوانی و ترمیم پوست صورت است.

ملایم ترین شوینده مناسب پوست های بسیار حساس و خشک در بازار ایران

روش مصرف ژل فیس واش

ابتدا پوست را با آب ولرم خیس نموده و سپس با کف ایجاد شده از این فیس واش را در کف دستان تمیز خود به پوست صورت را بمالید و  بنا بر تجربه شخصی خودتان پس از سی ثانیه تا یک دقیقه می توانید پوست صورت را با آب کمی سرد تر آبکشی نمایید. آبکشی باید دقیق باشد که شوینده ای روی پوست باقی نماند. دقت کنید همواره در تمام فصول سال برای شستن پوست صورت خود از آب ولرم استفاده کنید. برای آگاهی بیشتر در مورد نحوه شستشوی صورت خود می توانید به مقاله اشتباهات رایج در شستشوی صورت مراجعه کنید.

این محصول یک شوینده ملایم است و از بکارگیری آن به عنوان ماسک صورت خودداری کنید.

از این محصول می توانید روزانه تا دو بار و یا بیشتر استفاده کنید که البته توصیه می گردد شستشوی صورت فقط در موارد بسیار خاص در روز بیشتر از دو بار صورت بگیرد چون شستشوی صورت به دفعات زیاد در طول روز اصلا نمی تواند مفید باشد.

اخطار مصرف :

 1. این محصول فقط برای استفاده خارجی بوده و مورد مصرف دیگری ندارد.
 2. محصول را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.
 3. از تماس مستقیم با چشم خودداری کنید و در صورت تماس چشم ها را با آب فراوان شستشو دهید.
 4. در صورت بروز هر گونه حساسیت ابتدا از مصرف مجدد خودداری نموده و سپس با پزشک متخصص پوست مشورت نمایید.

ترکیبات ژل شستشوی صورت هیدرازوم فیس دوکس

آب دیونیزه، دی سدیم کوکوئیل گلوتامات، کوکوآمیدو پروپیل بتائین، سدیم لائوریل سارکوزینات، پی ای جی 150 دی استئارات، گلیسیرین، سدیم پی سی ای، سدیم لاکتات، آرژنین، اسپارتیک اسید، پی سی ای گلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترئونین، ایزولوسین، هیستیدین، فنیل الانین و آب، استایرن/ آکریلیت کوپلیمر، پی ای جی 7 گلیسیرین کوکوآت، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آلفا گلوکان اولیگوساکارید، ا.د.ت.آ، لاکتیک اسید، متیل کلرو ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون.

 • فهیمه
  1397-11-14

  سلام من می خواستم نظرمو بگم. شویندگی ش خوبه. خشک هم نکرد مثل بقیه برندا یی که خریدم . در کل راضی ام قیمتش هم خیلی خوب بود. بچه ها بخرید حتما.

  پاسخ مدیر

  سلام مرسی از شما فهیمه جان

اطلاع رسانی

برچسب ها

مقالات مرتبط