پن پیگمازوم ضد لک
94/4 رای   - 

پن ضد لک و روشن کننده پیگمازوم فیس دوکس

پن روشن کننده و ضد لک پیگمازوم فیس دوکس دارای سیستم محافظ پوست پربیوتیک و حاوی گلوتاتیون و آربوتین 

  • 100g
امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 3  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  1,500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 3 امتیاز که برابر است با 1,500 تومان
موجود
39,500 تومان
تخفیف 25% درصد
29,625 تومان

خرید بدون ریسک

پن روشن کننده پوست پیگمازوم فیس دوکس - Facedoux Pigmasome Syndet bar

یک شوینده مناسب جهت استفاده روزانه به منظور حفظ بهداشت و سلامت پوست صورت و بدن می باشد. این محصول علاوه بر پاک کنندگی بسیار خوب پوست از آلودگی های روزمره و چربی مازاد پوست، به موجب ترکیبات ایمن و به روز جهانی خود قادر است با یرطرف کردن لک ها و تیرگی های پوست موجب روشن تر شدن آن گردد.

پن پیگمازوم حاوی کمپلکس روشن کننده شامل : آربوتین، گلوتاتیون و ویتامین ث بوده که ضمن حفظ شادابی و طراوت پوست ، کمک شایانی به رفع تیرگی های ناشی از نور آفتاب، افزایش سن ، بارداری، پیری و لک های روی جوش و جای زخم می نماید.

این پن با توجه به ایمن بودن ترکیبات ضد لک خود که یک ترکیب آنتی اکسیدانی محبوب در جهان است در دراز مدت کاملا امن بوده و یک پیشگیری کننده ی فوق العاده در مقابل تیرگی و پیر پوستی است. علاوه بر این پن پیگمازوم دارای روغن کرچک و دو فرم ویتامین E  و اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 است که در ترکیب با عصاره هسته انگور سیاه و گلیسرین به لطافت و حفظ جوانی پوست کمک می کند.

سیستم محافظت کننده پروبیوتیک بایواکولیا ، یک آلفا گلوکان الیگوساکارید بدست آمده از سنتز آنزیمی قند های طبیعی (ساکاروز و مالتوز) است. این ماده برای محافظت از تغییرات باکتریایی سطح پوست و تقویت سیستم دفاعی طبیعی پوست استفاده می شود. این ماده یک سوبسترای انتخابی زیستی برای فلور میکروبی مفید پوست، اکوفلور پوست جهت مقابله با خطر پاتوژن ها و فلور نامطلوب می باشد. این ماده یک محافظت کننده ملایم با عملکردی بازسازی کننده برای انواع پوست است. 

ویژگی های پن ضد لک پیگمازوم فیس دوکس

  • • پاک کننده غیر صابونی و روشن کننده پوست های تیره 
  • • کمک به رفع لک ها و تیرگی های ناشی از آفتاب، ضایعات آکنه و ملاسما
  • • دارای خاصیت پاک کنندگی ملایم و سیستم آنتی اکسیدانی قوی برای جوان سازی  پوست
  • • حفظ اکوسیستم طبیعی پوست در مقابل خطرات آلودگی محیطی و استرس اکسیداتیو 

این پن مناسب پوست صورت و بدن بوده و کرم های پیگمازوم صورت و پیگمازوم بدن و همچنین کرم ویتامین سی لیفتازوم سی فیس دوکس می توانند مکمل های توصیه شده ی مفید و اثر بخشی برای آن باشند. در صورتیکه برای پوست دست از آن استفاده میکنید می توانید همزمان از کرم پیگمازوم دست فیس دوکس نیز استفاده نمایید.

عوارض پن روشن کننده فیس دوکس

این پن حاوی ایمن ترین ترکیبات ضد لک دنیاست که هیچگونه عارضه ی جانبی ندارد و برای مصرف روزانه در روتین عادی همه ی افراد با انواع پوست مناسب و سازگار است.

روش استفاده از پن

ابتدا پوست را با آب ولرم خیس نموده و سپس پن فیس دوکس را روی کف دستان مالیده تا کف ایجاد گردد سپس پوست صورت و یا بدن را با کف حاصله آغشته کرده و پس از 30 الی 45 ثانیه با آب سرد شستشو دهید. دقت کنید که که باقیمانده ای از شوینده نباید روی پوست بماند پس هنگام آبکشی پوست با دست کشیدن بر موضع، از آبکشی درست اطمینان حاصل نمایید. حداقل دوبار در طی شبانه روز از پن مورد نظر فیس دوکس روی پوست صورت یا بدن استفاده نمایید. 

از مالیدن مستقیم پن به صورت خودداری شود در این حالت حجم ماده ی پاک کننده ی مالیده شده به پوست بسیار زیاد تر خواهد بود و موجب خشکی بیشتر پوست می گردد.

اخطار مصرف

  • پن را فقط برای مصرف خارجی استفاده نمایید.
  • از تماس مستقیم با چشم خودداری شود.در صورت تماس چشمها را با آب فراوان شستشو دهید. 
  • پن باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود. 

ترکیبات پن روشن کننده پیگمازوم فیس دوکس

دی سدیم لوریل سولفوسوکسینات، پتاسیم لوریل سولفات، سدیم لوریل سولفات، سدیم لورت سولفات، ستیل الکل، کوکامیدوپروپیل بتائین، روغن کرچک، تیتانیوم دی اکساید، اسکوالن، گوار،هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید، آلفا گلوکان اولیگو ساکارید، آربوتین، عصاره هسته انگور سیاه، لسیتین، اسید لینولئیک، اسید لینولنیک، توکوفریل استات، سدیم اسکوربیل فسفات (ویتامین C)، گلوتاتیون، پی ای جی -40، روغن کرچک هیدروژنه شده، توکوفرول (ویتامین E)، الکل،گلیسرین، اسانس مجاز آرایشی، ای دی تی ای، رنگ مجاز آرایشی، آب دیونیزه

هیچ نظری ارسال نشده
اطلاع رسانی
بروشور روشن کننده
دانلود (379.68k)

برچسب ها

مقالات مرتبط